Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most komolyan bulizós fiúk,...

Most komolyan bulizós fiúk, miért jó ez nektek?

Figyelt kérdés
Ha van egy tök normális, rendes, csendes srác, miért akarjátok mindenáron elrontani? Minek szekáljátok folyton, hogy menjen ő is bulizni meg igyon meg ne legyen elég neki egy nő meg viselkedjen olyan közönségesen,mint ti? Miért nem tudjátok békèn hagyni őket? Ekkora dicsőség, ha lehúzhattok valakit a szintetekre? Miért szekáljátok addig amíg le nem süllyed a szintetekre, vagy öngyilkos nem lesz a sok bántástól?

2017. febr. 16. 09:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Igen, jó szándék. Mint ahogy a Jehova tanúja is a legnagyobb jó szándékkal akarja elhitetni veled, hogy az ő és csakis az ő hite igaz.

Amiről te beszélsz, az már a hozadék. A végeredmény. Erre mondják, hogy a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve.

2017. febr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem minden embernek tesz jót az állandó bulizás, nekem 2 évvel ezelőtt kis híján tönkre tette az életemet, az akkori bulizós barátaimmal tönkrement a kapcsolatom, mert amikor szükségem volt arra, hogy ki álljanak értem, akkor nem tették, sőt nagyban les*****k, hogy mi van velem, én érdeklődtem irántuk, hogy hogy vannak, mi van velük, de ők még ezt sem viszonozták! Ezek után elegem lett a bulizós életből, a családomat fontosabbnak tartottam, (már akik meg maradtak belőlük), csak 1 évig buliztam, de akkor állandóan, amikor szabad hétvégés voltam, most már inkább 1 barátom van, aki legalább igaz barát, meg mindig segítünk egymásnak, meg támogatjuk egymást, akivel jobb együtt haverkodni, mint azzal a sok kib*****t bohóccal! 22/F
2017. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"hagyja ott a barátnőjét? Hogy menjen nyugodtan csajozni, mert úgysem tudja meg? Jó szándék tönkretenni egy boldog kapcsolatot?Rávenni valakit, hogy káromkodjon meg bunkó mód viselkedjen? Hogy bántsa azt, akit szeret meg ne szóljon hozzá? Hogy beszéljen úgy az anyjával, mint a kutyával?"


Ilyenekre senkit nem lehet rávenni. Akkor ezt akarta már a fiúd régesrégen, csak eddig nem volt hozzá mersze. Senkit nem lehet "elrontani" akarata ellenére.

2017. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igenis el lehet rontani, mert megtették! Csak azt magyarázza már meg végre valaki, mert ez volt az eredeti kérdés, hogy miért jó ez annak, aki megteszi! Mert nem egy ilyen eset van, hogy addig szekálják a normális fiúkat ezek a bunkók, amíg vagy ugyanolyan bunkók nem lesznek, mint ők, vagy annyira nem bírják már, hogy öngyilkosok lesznek. Nem egy olyan esetről hallottam már, hogy valaki öngyilkos lett, mert a "menő srácok" szekálták meg minden lúzernek elmondták, segítséget meg nem mert kérni, mert megfenyegették, hogy ha elmondja bárkinek is, megverik. Mégis miért van újabban ennyi öngyilkos tizenéves fiatal?
2017. febr. 18. 21:22
 15/15 anonim ***** válasza:

Én próbálom neked elmagyarázni, csak nem engeded. Kamasz vagy, és mindent jobban tudsz, mint mások.

" Nem egy olyan esetről hallottam már, hogy valaki öngyilkos lett, mert a "menő srácok" szekálták meg minden lúzernek elmondták, segítséget meg nem mert kérni, mert megfenyegették, hogy ha elmondja bárkinek is, megverik."

Igeeeen? Na mesélj, hány ilyen esetről tudsz? Én ugyan külföldön tartózkodom, és amíg otthon voltam sem néztem TV-t, de biztosíthatlak, hogy nem tudsz ilyen esetről.

Amióta világ a világ, a fiatalok átélik a kamaszkori világfájdalmat. Csakúgy, mint gyermekkorban a fogzást. Mindegyik nagyon kellemetlen állapot, de túl kell esni rajta. Minden fiatal életében vannak pillanatok, amikor úgy érzi, nem bírja tovább, és terveket kezd szövögetni, hogy hogyan fog meghalni, és hogyan fogja őt a világ meggyászolni. Kétségtelenül előfordul olyan, aki valóban megteszi, és olyan is előfordul, hogy sikerül neki. Bár ez a ritkább, hiszen ismétlem, valójában nem meghalni akar, hanem a figyelmet szeretné felhívni magára.

Na most létezik ugye a média. Ez egy rendkívül kegyetlen taposómalom. Itt csak az tud érvényesülni, aki időről időre friss és figyelemfelkeltő híreket tud produkálni. Az nem hír, hogy egy kamasz nem bírta a gyűrődést és öngyilkos lett. Nincs hírértéke, hiszen minden felnőtt túlélte ezt a kort, és ismeri ezt az állapotot. Keresni kell tehát egy (vagy több) bűnbakot, aki "belehajszolta" az áldozatot az öngyilkosságba. Ennek van hírértéke! Csúnya rossz tanító bácsi, csúnya rossz iskolatársak, haverok, galerik, stb.

Hidd el tudom,miről beszélek. Én is átéltem, meg a három gyerekemen is látnom kellett. Te is ebben a korban vagy, ezért keresel olyan történést, amin kellőképpen felhúzhatod magad, és kellőképpen kigyászolhatod magad. Majd kinövöd, csak idő kérdése.

2017. febr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!