Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nagyon szép embereknek...

A nagyon szép embereknek jobbak a genetikai tulajdonságai? Olyanokra gondoljatok akiken egyáltalán nem vagy csak nagyon kevés hibát véltetek felfedezni. Tehát nagyobb eséllyel jobbak a sportban és kevésbé hajlamosak megbetegedésre?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 13:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10-esnek igaza van. Ha túllépünk pár ember irigységén és önvigasztalásán, akkor azt láthatjuk, hogy akinek külsőre jobb a genetikai állománya, általában biológiailag minden téren jobb. Egy egészséges külsőhöz, egészséges test párosul. Rengeteg szervi betegségnek van külső hatása, a sokszor beteg embereken is meglátszik, hogy betegesek.

A kutatások azt is kimutatták, hogy aki jól néz ki, szociálisan előnyösebb helyzetben van. A szociálisan előnyösebb emberek pedig, hajlamosabbak sportolni. Alapvetően sikeresebbek az élet legtöbb területén.


49%-os: Oké, hogy ez a gyk és jó páran szeretnek kamuzni, de legalább gondold át, hogy milyen szöveget próbál lenyomni. Ha egy kutatás eredményeit azzal próbálod cáfolni, hogy felhozod magad 1, azaz EGY kivételként, akkor az iq-d maximum pár netes átverős teszten volt kiemelkedő.

2017. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Hát a nagy kalap sz.rt! Nekem extra magas az IQ-m, nem mondom meg, hogy mennyi, mert nem ez a lényeg, de hogy én társasági ember vagyok, és igénylem a társaságot, az biztos! :D "


"Tehát a te teóriád rám egyáltalán nem jellemző!"


Ilyen a statisztika, és erősen kétlem, hogy olyan hű de magas az IQ-t, ha nincs annyi szövegértésed, hogy megértsd pl. a társasági élet kapcsán nem törvényszerűségről számoltam be, és hogy a te példát nem cáfol meg egy átlagot.


"Nekem extra magas az IQ-m, nem mondom meg, hogy mennyi, mert nem ez a lényeg"


Az nem lényeg, hogy mennyi, de annak kihangsúlyozása, hogy "extra magas" az igen? Mindegy..


"Az, hogy valaki többet mozog, az önmagában nem ad jobb kinézetet."


Persze, ott a genetika is a sok tényező közül, de a sport akkor is előny, mintsem hátrány, nem így gondolod? Kockás has, a zsírmentességtől rendesen kirajzolódó arcformák, alapból az ezekből származtatható nagyobb önbizalom...egy ember szépsége, illetve vonzereje több elem együttese, és igen, kinek a pap és kinek a papné, de ez már nemcsak statisztika, hanem biológia is. A nők nagyobb eséllyel érezhetnek vonzódást az egészségesebb és rátermettebb férfiakkal.


"Ismét általánosítasz."


Bocs ha így hatott az írásom, pedig odaírtam, hogy ezt csupán én figyeltem meg egy ideje, csak a saját környezetemre igaz.


"Viszont a butábbak, és antiszociálisabbak tényleg többet mozognak, mivel nem annyira társasági emberek, sa......."


Most mondjam azt, hogy te is általánosítasz? Tudom, hogy nem így értetted, de legalább értenéd, hogy miért nonszensz egy kritikai szempontból ahogyan írsz.

2017. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Meg a nagy sz*rt előző! Ennyi ostobaságot és primitívséget is már régen hallottam! De az "ízlésed" se kutya!
2017. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Attól, hogy párszor leírod, hogy a nagy fekáliát, még nem lesz magas az iq-d. Attól sem, hogy vitára alkalmatlan vagy és csak annyit írsz, hogy ostoba a másik.

Remélhetőleg, kinövöd ezt a szintet és eléred az átlag ember intelligenciáját. Mert jelenleg, mélyen alatta vagy.

2017. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!