Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16-17 évesFiúk! Szerintetek...

16-17 évesFiúk! Szerintetek szép a kerek, kicsit nagyobb fenék vékony testalkattal?

Figyelt kérdés

Nekem ilyen sajna genetikailag. Sok fiú bántot már emiatt,mindig kérdezgették miért tolom ki mindig mint egy k***a. Pedig nem direkt csinálom, nem tolom ki csak ilyen. És eléggé feszengek emiatt. A derekam vékony, elég soványka vagyok, 170 cm, 52 kiló. A combom szerintem normális, se vékony, se kövér. Vádlim nem nagy.( ez nem tudom mennyire számít bele az öszképbe.)de egész izmos és kemény a s*ggem, szóval alig van rajta háj.

Előre is köszi a válaszokat. Képet nem akartam feltenni, és privibe se küldök.

16/L



2016. nov. 5. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem 17 vagyok, de hidd el, azok akik emiatt beszóltak, esténként a te popsidra gondolva élvezkednek. Nincs olyan, hogy kerek, feszes, izmos a popsid, és ez gáz lenne. Kicsit érsz még, utána egy áldás lesz :) 23/F
2016. nov. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyan kb. Mint a brazil nőknek, csak nekem a conbom nem olyan husis. Nektek az ilyen fenék szép? Őszintén. Azt tapasztaltam, hogy a vékonyabb csajoknak nem áll annyira jól a kerekeb,kicsit nagyobb fenék. Vagy nem tudom. És nem azért vagyok itt hogy ömbizalom tuningot kapjak, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. :)
2016. nov. 5. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, így azért kicsit nehéz elképzelni, de van olyan lány ismerősöm, aki hasonló paraméterekkel rendelkezik, és nekem tetszik a feneke. Ha ennyire zavar amúgy, hogy "kilóg", akkor kezdj el edzeni, akkor erősebb lesz a vádlid, meg a combod is, és nem lesz annyira feltűnő. Viszont még egyszer mondom, nem tudom elképzelni, hogy ne lenne jó az összhatás :) Első voltam.
2016. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Méég széééééép hogy szép :D

Vékony lányok nagy fenékkel legjobbak! Emiatt nehogy már aggódj :) Főleg hogy 170 magas vagy awh*-* tuti k***ajól nézel ki ne aggodj :)


16/péniszes

2016. nov. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A legdögösebb látvány. És ilyenbe betenni a legnagyobb élvezet. Azok akik szerint nem szép még gyerekek. Egy ilyen fenék látványától minden pasi beindul. Már nem vagyok 17 nekem elhiheted.
2016. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtátok a véleményteket. :-) Esküszöm én úgy gondoltam hogy a kisseb fenék egy vékony lányon sokkal szebb. Amúgy jöhetnek még vélemények.
2016. nov. 6. 10:43
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem izmos popsim és izmos lábam van, imádják a férfiak :D kérdező, ha kicsit edzenél lábra, imádnának, de így se lehetsz rossz :)

25N

2016. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én 21 éves vagyok hasonló testalkattal és a tapasztalataim alapján a legtöbb férfinak ez nagyon is tetszik:)

2016. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!