Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a nagyobb városokban SOKKAL több szép csaj van, mint a kisvárosokban?

Figyelt kérdés
Természetesen tisztában vagyok vele, hogy többen is laknak, de arányaiban is egyértelműen több a szép csaj. Valahányszor a fővárosban vagy Debrecenben, Miskolcon járok, mindig rengeteg magasabb (+170), karcsú, hosszú combú, álomarcú csajt látok, viszont amint egy néhány tízezres kisvárosban kell ügyet intézni, egyből lehangoló látvány fogad. Molett, palackalkatú esetleg szürke arcú deszkacsajok (nem megbántva őket, de így van). Városokban jobb génekkel rendelkeznek az emberek vagy miért? És mielőtt valaki szóbahozza a ruha/smink kettőst...Nem ez a meghatározó, egyébként is vagyok olyan rutinos, hogy már belátok a smink és a drága virítós ruha mögé. A nagyvárosi lányok alkatilag és arcra is sokkal szebbek. Magyarázza meg nekem valaki, hogy ez miért van!

2016. aug. 12. 11:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a városokba is nagyrészt faluból érkeztek be a csajok. Ott van munkalehetőség, vagy továbbtanulás.
2016. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Noren1989 ***** válasza:
27%

Az ok az, hogy a szép nők belátják, portékájuk könnyebben eladható egy nagyvárosban. Ott sok az ismeretlen, akivel esetlegesen kapcsolatba kezdhetnek, míg falun mindenki mindenki ismerőse.


26/F

2016. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
MErt ott sokkal több emberrel találkozol és a nagy számok törvénye alapján több jó nőt is látsz. Ezért ezt nem kell túlagyalni
2016. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

Pesten lakok gyerekkorom óta, és pont fordítva látom.

Az utcán rengeteg a tepsise.ggű, előnytelenül öltözködő nő, vagy túlsúlyos, vagy piszkafa. Kiló smink, villantós ruhák.


Ha lemegyek a rokonokhoz vidékre, már a vasútállomáson kapkodom a fejem, mennyi szép arcú, jó alakú lány mászkál, és a cicibabától a természetes szépségig mindent látni.


Szerintem csak az újdonság varázsa, amikor pl. én vagyok Németországban, látok egy csomó magas, szőke lányt, és megállapítom, milyen szépek, mikor a német ismerősök vannak nálunk, folyik a nyáluk, hogy milyen szépek a magyar lányok, náluk meg csupa tehenet látni.

Ugyanez az elv, csak kisebb a távolság. :)

2016. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
3%

Falun más is a szépségideál. Bp-en nagyobb a nyomás, hogy lefogyjak, divatos legyek, a falun meg körberajonganak, hogy milyen "jó húsban" vagyok, bár még szedhetnék magamra. (Nem vagyok elhízva, csak vékony sem vagyok) Uncsitesómat, aki meg vékony és sportos, ott meg azzal cseszegetik, hogy hízzon már, mert olyan gebe.


És igen is számít, hogy egy nagyvárosban sokkal több az ember, így nyilván több az ízlésednek megfelelő lány jön szembe az utcán.

2016. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 cukilányka 0.0 ***** válasza:
0%

Fogyinak tetszik lenni, hogy nem érti? :)


20L

2016. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Sétálgassál egy faluban. Az már tömeg, ha 4-5 nőt látsz egyszerre. Tehát mind megnézed. Akár egy kisebb városban is folyamatosan jönnek szembe. Akkor már csak arra fókuszálsz, aki neked bejönne. Akkor is találkozol olyannal, aki nem jön be, de észre sem veszed.
2016. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak annyi a titka, hogy a városokban nagyobb lehetőség van jobban fizető munkát találni, tehát többet tudnak magukra költeni az emberek.
2016. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

a testalkatot magyarázhatja a táplálkozás.. Falun nem hiszem, hogy fittfood-on élnek az emberek, sokan örülnek, hogy van mit enni, nem válogathatnak..


amúgy, ha a géneket kérdezed, abban is lehet valami, hogy ha tényleg rondának látod őket, hogy falun lehet, hogy belterjesség van, szinte rokonok házasodnak, és akkor abból nem lesznek túl szép emberek, Angliában is ezért van sok csúnya ember, ill. volt a 90-es években, (Szigetország).

Ezt én hallottam, aztán lehet, tök hülyeség...

2016. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én meg azt vettem észre, hogy Debrecenben, Miskolcon, Szeged környékén sokkal jobbak a csajok, mint Közép-Magyarországon vagy a Dunántúlon.

Valszeg ez sem igaz, csak kérdés, hogy mit veszünk észre. Ha van egy fixaideánk, ajlamosak vagyunk a csak azt alátámasztó eseményeket észrevenni.


Egyik tipikus ilyen kérdés, hogy hány százaléka a csajoknak jó?

Mondjuk mondasz egy 20%-ot csípőből, de ha kimész az utcára és valóban minden csajt számba veszel, besorolsz, ki fog derülni, hogy jóval kevesebb. ennek az az oka, hogy egy rakás nem jellegzetesen csúnya, észre nem vehető lányt igazán soha nem is vettél figyelembe. Ez pedig fontos információ saját magadra nézvést is. Hiába érzed úgy, hogy te egy 6-as kaliberű srác vagy, ha nem vagy jellegzetes, hangos,észrevehető, akkor csak egy észrevehetetlen 4-es vagy a nők szemében.

Ahogy nekik fontos, hogy csinosak, láthatóak legyenek, mondjuk egy vagány frizurával, úgy neked is hangosnak kell lenned, terpesztened kell, fel kell kavarnod az állóvizet magad körül, mert egyszerűen nem fognak észrevenni.

2016. aug. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!