Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félelem a munkától, iskolától?

Félelem a munkától, iskolától?

Figyelt kérdés

Félek a munkahelyi konfliktusoktól hogy kipécéznek maguknak és piszkálni ,zaklatni fognak. Szóban gyenge vagyok, csendes , suliban is kiállni felelni az osztály, tanár elé.

Állásinterjúra menni ,ahol el kell adni magamat, említettem már hogy szóban gyenge vagyok.

Megfelelni a sok munkatársnak.

Jogosítványt is el szeretném kezdeni, jó lenne de valami visszahúz,félek attól hogy nem fog sikerülni, bénázni fogok.


2017. febr. 18. 20:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez az önbizalomhiány miatt van?
2017. febr. 18. 20:55
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok.

Sulit megtudtam csinálni, jogsit is bennem is volt egy bizonyos félsz. Pl. összetöröm a kocsit, valakiben vagy valamiben kárt okozok, de ott van az oktató, aki korrigál, vannak neki is pedáljai. Képzeld az anyósülésen ülve, és úgy kormányozva is letud parkoli a kocsival. Meg ha nagy gáz van belenyúl, lefékez. Csak türelmes oktatót keress! :)

Suliba diákmunkába engem is rengetegszer bántottak, verbálisan. Nem kell visszaszólni ha kikezdenek, nézd levegőnek őket, és akkor leszánlak rólad. De betudtam fejezni a sulit, egy állásinterjúra mentem el összesen, és képzeld munkám is lett. Lényeg, begörcsölj rá semmire, és ne kombinálj! Mert amitől tartasz az be is következik. :)

2017. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány,szocfóbia esetleg valami trauma is lehet. Azért érdemes lenne kikérni egy szakembervéleményét mert tényleg nagyon sok oka lehet,így vakon meg nem szeretnék hülye tanácsot adni.
2017. febr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!