Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » SEGÍTSETEK!? Előre leszögezném...

SEGÍTSETEK!? Előre leszögezném, hogy normális választ kérek köszönöm. Az a probléma, hogy most lettem 9. osztályos, és HÁNYINGEREM van az iskolától

Figyelt kérdés

Utálom a közösséget, utálok mindent,az iskolától rosszul vagyok,sőt minden embertől, legyen gyerek, felnőtt tinédzser tök m1, rosszul vagyok a sok embertől és a várostól is. Ha az iskolára

gondolok szorongásom van, gyomoridegem van, hányingerem van és belefájdul a fejem PEDIG csak RÁ GONDOLTAM! Nagyon nehezen viselem ezt. 5kor kelek és 5-re érek haza. Nem megy. Betegség ez nálam szerintem. Felsorolom hogy érthetőbb legyen


- Utálom az embereket...

- Utálom a várost.

- Utálom hogy hozzám szólnak

- Utálok hajnali 5kor felkelni

- Nincs magánéletem az iskola miatt, hazaérek dögfáradtan és akkor tanuljak? Hát sajnálom nálam ez nem megy lehet írni hogy gyerek vagy tanuljál ez a kötelességed...

- Mindig is féltem az emberektől

Egyszerűen belebetegszek hogy ha rá gondolok az iskolára, már többször is gondoltam rá hogy öngyilkos leszek és ez nem normális

Ilyen problémákkal muszáj nekem iskolába menni? Ez nem valami pszichés betegség? Komolyan addig kell szenvedjek míg tényleg meg ölöm magam? Anyukámmal beszéltem erről de nem tud mit tenni míg 15 éves vagyok, sajnos 16 évesig muszáj mennem, de NEM ÉRZEM JÓL MAGAM ÉRTSÉK MEG KÖNYÖRGÖM segítsetek már sírtam is miatta olyan reménytelennek érzem magam



2016. szept. 7. 20:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mármint nem az a probléma hogy 9.-es lettem, hanem inkább az, hogy hogyan viselem ezt a 9. osztályt!! :(((( Ne nézzetek le kérlek, esküszöm már rengeteget gondoltam az öngyilkosságra én nem akarom ezt :( Rengeteget sírtam már miatta de nem tehetek róla ilyen vagyok... Hajnali 5-től 18-ig nem eszek egy falatot se és nem is iszok mert nem tudok, ez annyira komoly.. Ember-város-iskola fóbia vagymiez? :'(
2016. szept. 7. 20:08
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

"Ember-város-iskola fóbia vagymiez? :'("

Tinihiszti, butasággal keverve.

2016. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Halál komolyan az őrületbe kerget ez.. Nem tudom éreztetni veletek de nekem ez nagyon súlyos, tényleg nem látok más kiutat csak ha megölöm magam, ez már felsőfokon betegség és normálatlan dolog, lassan belebolondulok pedig csak szeptember 7 van
2016. szept. 7. 20:11
 4/15 A kérdező kommentje:
Tinihiszti.. Meglehet de ezt akkor sem bírom.:)
2016. szept. 7. 20:13
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem birod, akkor legyél magátanuló és menj el egy pszichológushoz is.
2016. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy belátod, hogy ez nem normális állapot. Szerintem is bátran keress fel egy szakembert. Nem azért, mert "tinihiszti" - igen, ha nagyon fáj, ordítunk, nincs ebben semmi szokatlan -, hanem azért, mert szenvedsz.
2016. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Második válaszoló, köszönöm a válaszodat

Utolsó: Neked is köszönöm és azt is hogy úgymond próbáltál belegondolni a helyzetembe.

A pszichológuson már gondolkodtam. Az lenne még a kérdésem, hogy semmiféle képp nem lehet elhagyni az iskolát 15évesen?

2016. szept. 7. 22:13
 8/15 anonim ***** válasza:
Magántanuló lehetsz. Csak az külön pénzbe kerül.
2016. szept. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az meg pénzbe kerül.:( És nem vagyunk gazdagok hogy engem külön tanítsanak.
2016. szept. 8. 19:43
 10/15 anonim válasza:
Beszéld meg a szüleiddel , hog magántanuló légy
2016. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!