Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi érez aki leszavazgat csak...

Mi érez aki leszavazgat csak úgy válaszokat?

Figyelt kérdés
Mármint nem értem mi értelme van ennek? Meg se indokolja... sok helyen látom hogy normális értelmes válaszokat leszavazgatnak és mindig nézek egyet hogy ezzel most mi a franc baja volt valakinek? Tényleg olyan válaszok le vannak néhol szavazva, amiben semmi sértő nincs, a kérdésre válaszolt, kulturáltan normálisan. De valami gyökérnek nem tetszik.
2017. febr. 19. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert a többségnek nem tetszik a válasz. Ha pl egy ismert személyiségről kérdeznek valamit, és azt az ismert embert itt gyakorin nem szeretik, akkor le fognak pontozni ha a válaszodban nem szólod le az illetőt, vagy nem írod az elején hogy "én is rühellem de..". És ugyan ez igaz más témákra is. Legyen szó bármiről, ha a többség nem szereti azt a dolgot/személyt és te nem szólod le ezeket akkor le pontoznak. De Magyar oldalról van szó, szóval ezen ne lepődj meg. De ettől független egy remek, hasznos, nagyon jó oldal a gyakorikérdések. Ne húzd fel ezen magad.
2017. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most komolyan mit érdekel hogy le vagy felszavazott téged valaki?:D Én sose nézem ..és nem is érdekel..azért vagyok itt nagy ritkán hogy elmondjam másnak a véleményem nem azért hogy ilyen sz*rságokkal foglalkozzak. miért olyan fontos ez?
2017. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Igazad van.

2. Kíváncsiság, próbálom megérteni az emberek viselkedését.

2017. febr. 19. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!