Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érez hasonlóan? Ez...

Más is érez hasonlóan? Ez miért van? Mit tehetnék!

Figyelt kérdés

Az én helyzetem az,hogy nehezen jövök ki az ismerőseimmel. Van pár ember akik előtt nem félek önmagam lenni,minden csak úgy

jön. De van pár ember akik előtt nem merek megnyílni és szorongok, erőlködnöm kell, és folyton azon gondolkodom,hogy most mit kéne mondanom. Távol érzem magam mindenkitől, főleg, ha többen megyünk valahova én láthatatlan leszek mindenkinek,pedig igyekszem. És amúgy az a tapasztalatom,hogy az emberek rossz indulatúak,hazudósak, és öncélúak. Kezdek teljesen magamba fordulni és nem igazán bízok senkiben. 16 éves vagyok. Valaki érez még így?



2016. nov. 2. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyanigy érzek, de még csak 13 vagyok.
2016. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Számítson az a pár ember, akikkel önmagad vagy.
2016. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De az kb 3 ember és velük se tudok olyan kapcsolatot kialakítani
2016. nov. 2. 21:47
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Mi gátol benne?
2016. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, egyszerűen csak nem megy
2016. nov. 2. 21:58
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez nem befolyásolja azt, hogy tenni kell a dolgunkat. Mindegy ki hány éves. Nem kellemes amit vázoltál, de valljuk be, nem annyira nagy katasztrófa.

Az embernek vannak nagyon változó életperiódusai és mindegyik elmúlik és felváltja egy másik. Ez mindenkinél így van. Az emberekről alkotott véleményed nem áll messze az igazságtól, de ez nem a te dolgod. Keseregni kár miatta. Mindenki elsősorban önmagáért felel, természetesen leegyszerűsítve.

2016. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de szükségem lenne maga köré emberekre akikben bízhatok, és elvagyok velük, különben az egésznek semmi értelme
2016. nov. 2. 22:12
 8/13 anonim ***** válasza:

Tehát egyszerűen introvertált vagy, ami önmagában nem feltétlen probléma. Szerintem körülbelül annyit tudsz kezdeni, hogy szándékosan olyan szituációkat teremtesz, ahol beszélned kell. Odamész pár osztálytárshoz, esetleg csatlakozol valamilyen iskolai szakkörhöz, vagy akár iskolán kívül keresel valami tevékenységet.

Hidd el, alapvetően senkit sem motivál az, hogy rossz ember legyen és másoknak ártson. Meglehet, hogy az emberiség nagy része csak a saját érdekeit figyeli, de a többiek sincsenek kevesen. Bárkiben lehet találni valami szerethetőt, és ha te magad is pozitívan állsz hozzá az emberekhez, nem hiszem el, hogy mindenki elutasítana.

2016. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Ismerős.


De a legegyszerűbb megoldás erre az, hogy keresel valami hobbit.


Én pl a terep bringázásban találtam meg azt ami elfeledteti velem ezt a sok rossz dolgot és az ezekből eredő szemétkedéseket.

Azt csinálhatok amit akarok és senki nem fog még csak megszólalni se.


Egyébként meg 19 évesen azt mondom, hogy a munkahelyemen jobban kijövök a kollégákkal akik 27 éves kortól 45-ig vannak, mint a többi velem egykorú gyökérrel.


Jó van köztük pár jó fej, tudunk is témázni, meg ha valami nem úgy van akkor nem egyből a kaptártudat lép működésben az agyunkban hanem kijavítanak, segítenek, de a többibe jó magasról bele lehet...


Esetleg sétálgass valamerre, ismerkedj új emberekkel akik előtt úgymond tiszta lappal megnyílhatsz, mert az ismerkedésben mind a két fél attól fél, hogy húúú de gáz amiket csinál vagy szeret csinálni, de azt jegyezd meg, hogy ezért nem kell lenézőnek lenni, fogadd el amit ő és fordítva is, és máris van egy egyenes "kapcsolat" ember és ember között.

2016. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne attól tedd függővé, hogy jól érzed-e magad, hogy vannak-e körülötted megbízható emberek. Persze amikor ez majd így lesz, akkor természetes, hogy nyugodtabb az ember, de addig sem szabad keseregni, amíg nincsenek.
2016. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!