Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok! Mi a véleményetek a...

Srácok! Mi a véleményetek a Gamer Lányokról?

Figyelt kérdés
Aki mondjuk szereti a lövöldözős játékokat,elég jó Assassin's Creed-ben stb...

2017. febr. 19. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszer sem beszeltem gamer lannyal, ugyhogy nincs velemenyem :D
2017. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem a gamer csajok szexik
2017. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Aktív videojátékos vagy, de a legutolsó, amit nézni fogok egy lányban, hogy gamer-e.

Vannak fontosabb értékek, persze nagyon értékes dolog, ha elfogadja, sőt űzi is ezt az elfoglaltságot.

2017. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs bajom veluk de azzal igen, hogy sokszor a barati koruk abbol all, hogy olyan fiuk akik eloben lanyhoz nem szoltak meg teljesen korberajongjak oket, mar csak a teny miatt mert ok lanyok. Ez hosszutavon nagyon le tudja oket huzni, hisz ha az ember ilyen emberek kozott tolt sok idot akaratlanul is atvesz toluk faszsagokat. Persze nem az osszes ilyen, ismerek lanyokat akik jatszanak es mellette rendes barati koruk van, de ritka. Ok aranyosak 😂
2017. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 a baráti körömmel szerintem nincs gond :D
2017. febr. 19. 22:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Negyes vagyok, erdekesnek talalom, azt hittem azert tetted fel eleve a kerdest mert nincs jo barati korod akiktol megkerdezhetned, es azert irtad ide ki, de ezekszerint tevedtem.
2017. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
...és?
2017. febr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Véleményem róluk?

Ez csak egy hobbi, rádásul nem is olyan meghatározó, szóval nincs véleménydm róluk. Mondjuk, ez függ a kockaság kiterjedtségétől, ha gyenge vagy közepes akkor oké, de ha már hanyag, zsíros bőrű, akkor rossz xd

Mondjuk barátnőnek valószínűleg nem lenne jó, mert érted ott van kint a szép nap 1000 jó program ő meg bent akar maradni. Nekem ott szakadna a cérna vagy esetleg elmennék egyedül, de akkor 100, hogy mesélnék róla mindenkinek aki ismeri, sőt ha lenne ott valaki aki kedvel is 😆.... na de az már egy másik történet 😅

2017. febr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ugyanaz, mint a többi gamerről, attól függ milyen...

én is elég sokat játszottam/játszok sok-sok gamert ismerek, de elég vegyes a felhozatal...


23F

2017. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha még jól is nézel ki, és nem vagy lusta, akkor ide veled. :D
2017. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!