Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti mit gondoltok az aranyos kinézetű lányokról?

Figyelt kérdés
Alacsony termetű vagyok, szerintem átlagosan, de nem rosszul öltözködöm, az alkatommal sincs gond szerintem, de szinte mindegyik ismerősöm szerint az a cuki kategória vagyok. Tehát sokszor úgy érzem, hogy nem a 18 éves lányt látják bennem, hanem a 12-13 éves kishugukat. Szerintem ez az a kategória, amikor a fiúk inkább olyan kislánynak tartanak és nem nőnek és nyílván ők egy nőt akarnak maguk mellé, nem pedig egy kislányt. Hogyan tudnék ezen változtatni?
2016. jan. 9. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szedj fol olyat aki kislanyokra bukik.
2016. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

sokan imádják az ilyen lányokat

engem is mindig izgattak,mert általában az ágyban vadmacskák

2016. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 opened paradise ***** válasza:
Nem feltétlenül,nekem pl. ez pozitív jelző.
2016. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti mondatod hü... butaság. Nekem életem legjobb kapcsolata egy "cuki" lánnyal volt (mind külső mind belső). Ne változtass semmit magadon!
2016. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez nem baj szerintem, sőt!

Nekem pl. iszonyat bejönnek az aranyos kinézetű lányok. Változtatni? Minek? Ne változtass, mert biztos vagyok benne, hogy valakinek így is nagyon bejönnél, jobban, mint a más tiniribik, akik hetente más pasikkal vannak.

De ha aranyos a kinézeted, azon mégis hogy akarnál változtatni?

2016. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, ezzel megnyugtattatok. :)
2016. jan. 9. 11:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Küldj képet ;)
2016. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok,alacsony és vékony(formásan vékony),nagyon sok pasinak az ilyen pici csajok jönnek be,hidd el;)Ne akarj változtatni.

Én azzal kompenzálok,mármint,hogy ne legyen kislányos beütésem,hogy nőiesen,csinosan öltözködök:)De ez nem azt jelenti,hogy mindig magassarkút hordok:D Szerencsére ehhez homokóra alakom van,a sportnak is köszönhetően,az is kimondottan nőies,nem kislányos.Sportolj,formásodj,öltözködj csinosan,ezt tudom javasolni:)

20N

2016. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 köszönöm, hasznos tanács:)
2016. jan. 9. 12:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Nekem pl. Pont az ilyen típusú lányok/nők jönnek be! Azért mert a pici,törékeny lányok tetszenek, őket nézem meg, őket találom vonzónak! :)

Én 178 cm, sportos alkatú vagyok, és nekem pont a pici nők kellenek.

Szóval ne bánd,hogy ipyen vagy, nagyon sokunknál ez a nyerő!

Ha van itt olyan nő aki ismerkedne, örömmel veszem, ha ír!:))))

35/F

2016. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!