Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan erős bennünk a...

Miért olyan erős bennünk a félelem, hogy lebénít, mikor értékesíteni kell, vagy ajánlani valamit, valakinek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
?????
2017. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tegyük fel jutalékos munkában árulni valamit...
2017. febr. 20. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha alkalmas vagy erre a munkára, akkor nem bénulsz le a félelem miatt.

Ha nem vagy alkalmas rá, akkor nem kell erőltetni.

2017. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bennünk? Velem még nem volt olyan, hogy lebénultam volna a félelemtől, semmilyen szituációban. Egy ilyen helyzetben sem bénulnék le, dolgoztam olyan ügyfélszolgálaton, ahol sok hívást kellett lebonyolítani naponta (más jellegű meló volt, leszögezném), nem idegen terep, de az eleján sem féltem, max kicsit izgultam.

Más kérdés, hogy gyomrom nem lenne ehhez a tukmálós munkához, kivéve, ha tényleg nem lenne semmi más lehetőségem.

2017. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BlackSword ***** válasza:
Azért félsz, mert nem hiszel a termékben... Az értékesítés nem tukmálás, hanem egy lehetőség kinyitása mások előtt... Nyilván nem lehet minden terméket/szolgáltatást mindenkinek eladni... Meg kell keresni azokat az embereket akiknek valóban szüksége van rá... Minél több ilyen embert találsz meg és minél jobban tudod őket kiszűrni annál jobb értékesítő vagy... Hangsúlyozni kell a termék/szolgáltatás előnyeit, személyre szabva, és el kell tudnod adni...
2017. febr. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!