Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok beilleszkedni?...

Miért nem tudok beilleszkedni? Többi lent (hosszan)

Figyelt kérdés
Miért nem tudok beilleszkedni egy társaságba sem.Most is ujj munkahelyre mentem gondoltam ott jobb lesz a társaság de amikor hozámszólnak leblokkolok és nem tudok semmi mást mondani csak azt hogy jó,persze,aha,ok,értem meg stb.Mi lehet a baj mármint én mindig ilyen voltam.De lehet hogy valamit máskép kell hogy csináljak?Főleg mikor egy lánnyal beszélek akkor oszt végképp leblokkolok.Nem vagyok az a ronda fajta meg ilyesmi csak nem nagyon merek társaságba menni.Munkába is csak akkor szólnak pl ha dolgokról van szó.És miről beszégessek elősször egy társaságban hogy elfogdjanak,mindig nekem szóljanak meg ilyesmi?17/F.És ha lehet ne hülyéskedjétek el pls

2016. febr. 18. 19:44
 1/8 anonim válasza:
87%

De ediii vagy hogy le blokkolsz :D

Szerintem aza baj hogy nem vagy tul beszedes es ezert nem tudnak veled beszelgetni amikor nem tudsz mast mondani h aha oke igen persze stb, akkor csinald azt amit en kerdezz vissza pl elmeseli a napjat (hulye pelda jon) majd nem elkeste buszt... Kerdezz vissza hogy : hogy hogy elkested? Erre o elmeseli, ra vagja hogy de szerencsere meg vart, erre mondhatod hogy szerencsed volt nem mindegyik sofor var meg utana jon magatol beszelgetes :D tudom h hulye pelda volt de a beszelgetes az erdeklodestol lesz az igazi :D

17/L

2016. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is baj lehet hogy az általános után elmentél dolgozni, és nem volt időd rá, hogy művelődj, kultúrálódj, kifejlődjön a választékos beszéd nálad! És így kicsit esetlennek érzed ha valaki mond neked egy értelmes mondatot, hogy nem tudod viszonozni! Olvass könyveket! Sokat segíthet!
2016. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem realizálsz eleget.

Realizáld tényeket, mint pl.: Ők is emberek, mint te, ők is csinálgatják saját dolgukat, bármit is hisznek rólad csak valóság számít, nem ő vagy saját véleményed.

Nincs értelme ilyet érezned, mert csak hátráltat s maga érzés, pusztít energetikai szinten.

"De lehet hogy valamit máskép kell hogy csináljak?"

Igen. Hozzáállásodon kéne változtass, amihez realizálás kell.

"egy lánnyal beszélek akkor oszt végképp leblokkolok"

Mert egy ellenkező nemű s főleg akkor ilyen ha korodbeli ha tetszik, ha nem, mert génjeid miatt lehetséges partnert látsz benne.

Ugyan ezzel kell ezt is lenullázni.

"merek társaságba menni"

Ez csak egy okozat. Ha eltünteted okot, okozatok is eltűnnek.

"És miről beszégessek elősször egy társaságban hogy elfogdjanak"

Ez társaságfüggő.

De ne elfogadásukra menny rá. Logikára és jó személyiségre menny rá, ne másokhoz azonosulj. Olyan társaságot keress aki hasonló hozzád, ne te hasonulj egy társasághoz.

"mindig nekem szóljanak meg ilyesmi"

Ha valamiben érdekelt vagy és ők tudják ezt, szólni fognak ha ismernek annyira.

Igazából minden problémád 1 igazi problémából fakad amire írtam megoldást.

Ha több segítség kell, írj nyugodtan.

2016. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat elgondolkodtató :)és am azért járok dolgozni mert nálunk a közép suli csak 2 éves.igy jobban belegondolva nem is tudtam volna ezeken a dolgokon filozófiálni eszembese juttotak volna ilyenek "1 problémából tobb probléma fakad" THX:)
2016. febr. 18. 20:36
 5/8 A kérdező kommentje:
De amugy a problémát az egyesek nem értik hogy mi itt a lényeg pl mikor suliba az ismerősök elkezdtek bulikba meg helyekre járni akkor én nem mentem velük mert más érdeklődési köröm volt nekem a buli meg ezek kiestek a életemből és mikor felhozták egymásközt az ilyen témákat hogy (huu de jó volt a buli ugy berugtam meg megdöngettem ezt meg azt a csajt) akkor én ehez nem tudtam mit hozzáfüzni és hagytam elmentem inkább tőlük és igy jött most ide ez a probléma.Szóvalhogy ilyen válasz hogy :"1 problémából több fakad meg ilyesmi" ezt nem lehet megérteni ezt érezni kell és csak akkor tudod megérteni
2016. febr. 18. 20:48
 6/8 anonim válasza:
Szerintem a legnagyobb gond az, hogy magaddal nem vagy teljesen rendben. Nekem is voltak ilyen problémáim, és rá kellett jönnöm, hogy addig nem fogok tudni semmit kezdeni a kapcsolataimmal, amíg magammal nem elégedek meg. Rá kell jönnöd, hogy te is értékes ember vagy, és nem kell attól félned, hogy kinek mit mondasz. Néha egyszerűen csak túl fontos dolgokról akarunk beszélgetni emberekkel, mikor egy-egy lazább beszélgetés sokkal többet ér. És hogy miről beszélj róluk, az csak rajtad múlik. Mi az, aminek te örülnél, ha megkérdeznék? Kérdezd meg tőlük azt. Beszélj velük arról, ami téged érdekel, de figyelj rájuk is. egy-egy vicces sztori is sokat tud dobni a hangulaton ;) remélem tudtam segíteni :)
2016. febr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Osztom az utolsó válaszoló véleményét.

Valószínűleg önértékelési problémáid vannak és gátlásos vagy e miatt.

Magadat kell rendbe tenni.Nem rövid idő,de megéri.

F40+

2016. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat.Ezt azért jó tudni hogy csak nem én voltam igy ezzel THX
2016. febr. 19. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!