Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megfenyegettek, hogy megvernek...

Megfenyegettek, hogy megvernek, és most félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, hosszú lesz, de hátha valaki elolvassa:

Az iskolánkban van 3-4 olyan lány, akiknek az az életük, hogy másokat piszkáljanak. Ez nem is lenne idegesítő, ha nem 14-15 évesek lennének! Mindegy is. Szóval ebben az évben az egyik barátnőmet "nézték ki maguknak", mindig beszólnak neki, nem hagyják békén. Ezért a baráti körünk (5-6 fő) összefogott, hogy kitaláljunk valamit, amivel leállíthatnánk őket. De ezt valahogy kiszúrták, és már nekünk is beszólogatnak.

A mai nap folyamán teljesen elegem lett, és jól elküldtem az egyik az anyjába.(Lehet, hogy gyerekes, és nem kellett volna, de elég forrófejű vagyok néha)Utána szünetben mikor egyedül voltam, odajöttek és az egyik megfenyegetett, hogy ha még egyszer beszólok neki, meg fog verni.(A csajról tudni kell, hogy elég testes, egyáltalán nem vagyunk egy súlycsoport. Rendszeresen verekedik, zűrös ügyei vannak.) Eddig nem féltem tőlük. De akkor, mikor megfenyegetett...éreztem, hogy remeg a kezem, gyorsul a szívverésem, és alig tudtam megszólalni. Szerencsére egy osztálytársam épp ekkor ért ide, ezért kissé helyrerázódtam. Utána elmondtam mindezt a baráti körömnek. De azt nem, hogy félek. Mert ha megtudják, hogy félek, akkor ők is fognak, és ezt nem akarom. Mit tegyek, hogy ne féljek? Hogy ki tudjak állni magamért és a barátaimért? Hogy be fejezhessem ezt az egészet?! 13L



2016. szept. 29. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj amiatt hogy félsz. Látszik, hogy nem vagy hülye. :D
2016. szept. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%
gondolom ciganyok mindig azok keresik a bajt, fogjatok össze es verjetek szét öket, az ilyen a szép szobol ugyse ért
2016. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

háát.. ne emberkedj akkor..

nincs erre mit mondani, ha 1vs1-ben nem tudsz vele mit csinálni, akkor máskor húzd meg magad. De ha a barátaid attól berezelnének, hogy ha te csak annyit mondasz, hogy "félsz", lehet az egész csapatnak inkább a tanárhoz kellene fordulnia, mint a száját járatnia egy olyan dologban, amiben nem elég kitartó.

2016. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Az csak rosszabb, ha tudják, hogy ok voltak akik elgyepaltak az egesz iskolát terrorizáló lányt, mert akkor ok lesznek célpontok és pillanatok alatt összeugrik majd a benga lány népes családja és bosszút állnak rajtuk.
2016. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
82%
az ilyen típusú emberek nem hinném hogy bárkit is bántanának csak a szájuk nagy.
2016. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Keress valami jó küzdősportot, ma már minden városban tartanak edzéseket. Nincs az a dagadék, akit egy profi mozdulattal ne lehetne leteríteni.
2016. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a tanároknak, hogy ez a 3-4 lány ok nélkül ártatlan embereket bánt (konkrétan az osztálytársaidat, vagy éppen a barátaidat), beszólogat nekik, és amikor te jogosan visszaszóltál, akkor megfenyegettek, hogy megvernek! ha szólsz a tanároknak, és nem tesznek ez ügyben semmit, és végül megvernek, akkor egyszerűen jelentsd fel őket is, meg a kötekedő lányokat is!
2016. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább maradnátok csöndbe ha gyengék, és ne sértődj meg, de gyávák vagytok.

Gondolhattátok volna hogy az ilyenek nem sakkozni, de még nem is szkanderezni hívnak majd ki titeket :)

Az más ha van egy kiállásotok testileg-lelkileg, emellet egy tudás is, és összeveritek őket ameddig csak mozognak.

2016. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
cigányok akik meg akarnak verni?
2016. okt. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!