Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hallgassak az tapasztaltabb...

Hallgassak az tapasztaltabb emberekre, és valóban ne foglalkozzak senkivel csak magammal?

Figyelt kérdés

Nem megy az ismerkedés a nőkkel, vagy bele választok, esetleg látják rajtam hogy csak gyűjtöm az ismeretségeket, ebből kifolyólag komolyat nem akart az eddigiek közel egy sem.


Feladtam most már hogy mindig én menjek, keressek valakit, úgy vagyok vele hogy nem pazarlom az időt inkább magamra fordítom.

Kb 2 hónapja eladtam az autómat is, múlthéten vettem a megtakarított pénzemből és az autóárából egy jó állapotú bmw-t, részben magam miatt, másrészt azért hogy hadd nézzék mibe ülök be, ebből pedig azt is letudom következtetni hogy ki az aki a lóvéra megy.


Kondiba is nyugodtabban, kipihentebben járok, fontolgatom hogy külföldre is kimegyek megint kis időre dolgozni, anyagilag felhozni magam kicsit.

24/F


2017. febr. 20. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

"Kb 2 hónapja eladtam az autómat is, múlthéten vettem a megtakarított pénzemből és az autóárából egy jó állapotú bmw-t, részben magam miatt, másrészt azért hogy hadd nézzék mibe ülök be, ebből pedig azt is letudom következtetni hogy ki az aki a lóvéra megy."


K**vára nem magaddal foglalkozol, hanem a BMWddel akarsz menőzni.

2017. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi itt a kérdés? De most komolyan. Ha azért veszel egy BMW-t, hogy mások nézzék, akkor az menőzésre van.
2017. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam, de a lényeg benne van, akik csak addig lennének velem míg sofőrködök nekik, elhajtanám és így bebizonyosodna hogy nem a személyem miatt foglalkoznak velem.
2017. febr. 20. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!