Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek mi jön be jobban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi jön be jobban? Ha egy lány gyönyörű szép, értelmes, érzékeny, de ugyanakkor elég önálló, irányító típus, vagy egy nem túl szép, nem túl művelt, de alázatos lány, aki szeret titeket és ki van nektek szolgáltatva?

Figyelt kérdés
Mennyire kihívás nektek az előbbi lánytípus?
2010. nov. 6. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az előbbi. De szerintem elég sarkalatos a példa, mert az egyik csupa pozitív, a másik meg csupa negatív. Nyilván senki sem akarja a csupa negatívot, de szerintem nem is sok ilyen lány van.
2010. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy gyönyörű szép lány, értelmes, érzékeny, önálló, aki szeret. Magyarul a kettő keveréke, így külön-külön nem. 2 dolog nem tetszik: az irányitó, és a kiszolgáltatott.


A nem túl művelten mit értesz? Azt, hogy nincs 8 diplomája, vagy azt, hogy nem tudja leírni helyesen a lyuk szót?!

2010. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Jukas a cicanacim!!!!!!!!!!!
2010. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért nem 8 diplomára gondoltam, meg nem is a nagyon hülyékre, csak hogy nem egy észlény a csaj, pl. nehezen érettségizett le és nyilván nem tanult tovább, nem tud nyelveket. De ez csak egy példa.
2010. nov. 6. 23:55
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
nekem egyikse jön be. én a büdös, ápolatlan lányokat szeretem. beindít a jó szaguk
2010. nov. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Be kell, hogy valljam, nekem fontos egy lánynál az intelligencia és szeretem, ha önálló. Olyanra vágyom, akit társként tudok tisztelni és nem azt várja, hogy irányítsam. Tehát én az 1-t mondanám. De persze az is alapkövetelmény, hogy szeressen.


Sajnos volt már egy barátnőm a 2. kategóriából. Én tapasztalatlan voltam és nem ismertem a saját érzéseimet sem eléggé. Időbe telt, amíg rájöttem, hogy nem szeretem eléggé. Ott kellett hagynom, mert ez így nem lett volna tisztességes.


Am én személy szerint is elég önálló vagyok. Nem igazán szeretem, ha irányítanak, de ha egyetértek az irányítóval akkor hagyom magam. Alapjában véve önfejű vagyok. Viszont idomítani is be lehet:D (persze nem mindenre).

20f

2010. nov. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Szal kifejtem jobban. Nem tudnék tisztelni egy olyan lányt, aki nem annyira művelt. Barátként el tudnám fogadni, de nem tudnék belészeretni, tehát nem járnék vele.

A szépség egyébként meg nagyon relatív dolog. Nekem nagyon bejöhet egy olyan lány is, akire mások azt mondják, hogy nem túl szép, viszont értelmes és jófej, mint bármelyik modell vagy szexszimbólum vagy akárki. Értitek.

Ha egy 2. kategóriájú lányról lenne szó, akkor az a baj, hogy kicsit az apjaként érezném már magam. Elvárja, hogy irányítsam, de nagyon szeret. Jó a szerelem a legfontosabb, de ez így semmiképpen nem működne. Legalábbis nálam.

2010. nov. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Nézzen ki jól, ronda lányok nem játszanak...
2010. nov. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kihívás? Nálam ez alap. Az egészséges, normális párkapcsolatokat favorizálom, szerintem egy pasi sem akar csúnya, buta, tehetetlen rabszolgát.
2010. nov. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én rosszul vagyok a gyönyörű, irányító típusoktól, mert hatalmas egó jellemzi őket, összejönni velük, megtartani őket művészet.

Inkább a második kategóriát választanám, de azért ne legyen túl ronda, és nem kell hogy kiszolgáltassa magát nekem.

2012. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!