Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasi magabiztos, irányító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi magabiztos, irányító típus, akkor szereti, ha a lány ellenkezik vele, ellent mond neki, vagy jobban szereti ha azt csinálja a lány amit ő mond?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán légy önmagad és kiderül.
2014. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs de ha megtudod engem is felvilágosíthatnál
2014. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
jobban szereti ha azt csinálod amit ő akar
2014. máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Furcsa dolog ez. Én például azt szeretném ha a nő akaratos lenne. :) Ha lenne benne spiritusz.


25/F

2014. okt. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is ilyen pasi vagyok, olykor kicsit nyers is :) Azt mondják a lányok, bunkó majom vagyok. De folyton keresnek. Na a lényeg, hogy ha mindent megcsinálsz amit mondunk, akkor unalmas leszel. Ha játszadozni kezdesz, akkor is. Egyszerűen, csak legyen saját véleményed, tartásod, és mondj nemet arra amit nem akarsz, és mond el te is a véleményed. Valamint, ha találkozol a pasival, vagy beszélsz vele, te búcsúzz el elsőnek, azzal nőni fogsz a szemében. :D de komolyan.
2017. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!