Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szokták azt mondani az...

Miért szokták azt mondani az emberek, hogy ha túl sokat válogat valaki (párválasztás terén) akkor még a végén egyedül marad?

Figyelt kérdés
Nekem is mondták már ezt, méghozzá a szüleim, ugyanis egyszer kijelentettem, hogy akárkivel nem jönnék össze, lehet ők férre értették de ez alatt nem azt értem, hogy nekem csak luxus gazdag férfi kell, hanem legyen ápolt, törődjön magával és a legfőbb, hogy normális legyen, ne pedig egy udvariatlan, egoista paraszt, ugyanis eddig csak ilyenek próbálkoztak be nálam, de nem akarok olyan lenni, mint a korombeli lányok, hogy egyik pasiról mennek a másikra és összejönnek minden tuskóval. Szűz is vagyok még, akik meg ezt tudják, egy prűd libának neveznek a hátam mögött, ja és olyakat mondanak rám,, mikor én nem vagyok ott, hogy én azt képzelem magamról, hogy aranyból van a (tudjuk mim) és azért nem fekszik le senkivel. Ezek lennének akkora igények?. Egy 18 éves lány.

2017. febr. 21. 21:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket és örülük, hogy vannak olyan emberek akik még úgy látják a dolgokat, mint én. Igen az a helyzet, hogy az egosita, magukat imádó pasik mindig megtalálnak, igaz, hogy azt a pontot teljesitik nálam, hogy ápoltak és adnak magukra, de a viselkedésük ami elborzast. Olyan arrogánsak és lenézőek tudnak lenni mindenkivel, hogy az hihetetlen, nekem erre nincs szükségem. Szóval én úgy vagyok vele, hogy nézhet ki valaki jól, ha az iq-ja egyenlő a nulláva, viszont sok lánynak már ez sem számit. Az egyik lány a suliból épp azt beszélte a másikkal, hogy neki milyen hülye a pasija, semmi esze nincs, de jól nézz ki és jól mutatnak együtt ezért vele van...Hát mikor ezt halottam az eszem megállt..
2017. febr. 22. 16:25
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a cipőben voltam 22 éves koromig fickó létemre. Az azóta eltelt 16 évben gyönyörűen megvoltunk kettecskén azzal a lánnyal, aki ugyanúgy kiválasztott engem, ahogy én őt. Neki sajna fiatalon becsusszant egy türhő, kicsit az elején bántott, hogy nem szüzen találkoztunk, de elmúlt ez, nem lényeges ekkor már igazából. Fura birtoklásvágy ébreszti, ami fiatalon elmúlik remélhetőleg mindenkinek, aki kicsit is él a fejében. Nekem is voltak lánykák, visszagondolva mindkettő hülye kis fruska volt, az első ráadásul elég repedtsarkú is, tök fiatalon. Undorító volt, nem volt meg a hullámhossz sehogy se. Akkor kezdtem "válogatni", eléggé megkésve. De ez mind felöltözve történt még. Ennek ellenére a mai napig bánom, hogy egyáltalán arccal feléjük álltam valaha is. Gondolom nagyképű tetűnek tűntem volna a szemükben, de megérte volna simán. Az első mindig első marad, nem kellene elkötyavetyélni, ahogy ezek a mocskosul felvilágosult, valójában igen legalja gondolkodású tucatemberek.


Ez a legrosszabb egyébként, hogy rengetegen vannak, és azt hiszik, hogy demokráciája válogatja, ki számít hülyének. Pedig a hülyeség abszolút, legföljebb nekik onnan belülről nézve a feje tetején álló világ mást mutat. Teljesen mindegy, mennyien vannak, ugyanúgy nem vezet sehova, amit csinálnak. Ismételhetik akárhányan, akárhányszor. Az aranycsináló alkimistákat idézik, akiket gondolom ugyanígy az ideg evett rommá, míg végre feladták valahogy... :D


Ne add fel a nyugalmadat, csak ha valami édes bonyodalom kezd kibontakozni! Ennél jobbat nem lehet kívánni annak, aki egyébként is a jó úton szándékozik maradni.

2017. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!