Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám leküzdeni a...

Hogyan tudnám leküzdeni a félelmeimet? (biciklizés)

Figyelt kérdés

Az egyetlen sport, amit szeretek űzni, az a kerékpározás. Elég gyors tempóban, napi 20-30 kilométereket le tudok tekerni, anélkül, hogy unnám, vagy fáradnék. (Ezt nem menősködésből írom, hanem azért, mert minden más mozgást rühellek). Mindig egyedül szoktam biciklizni, ráadásul a legtöbbször a gátakon, vagy egyéb, kihalt területeken, ahol kilométerekre nincsen senki. Ennek oka az, hogy igazából csak ott kint érzem jól magam.

Ez hosszú évekig gond nélkül ment, viszont tavaly nyártól kezdve fokozatosan mélyült a szorongásos depresszióm, és volt, hogy nem is mertem elindulni, félve, hogy szétszakad a lánc, vagy kidurran a kerék, és ott 10-20 km-re mindentől, tök egyedül ezt nem szívesen élném meg.

A biciklim viszonylag új, és nem is rossz fajta, de bármikor beüthet a krach, és félek, hogy teljesen leblokkolnék.


Sajnos nincsen senki, akivel el tudnék menni, mert nincsenek barátaim. Valamint szoktam a városban is biciklizni, de a fentiek miatt inkább a külső területeken szeretek.

A kérdésem az, hogy hozzá tudna-e valaki fűzni valamilyen megnyugtató gondolatot, amely esetleg csökkenthetné a szorongásomat?


24f



2017. febr. 12. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg keress a közösségi oldalakon kerékpáros klubokat és tavasszal -nyáron összejöhetnétek. 😉
2017. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jeleskedem az összeszokott közösségekbe való beilleszkedésben. De köszönöm az ötletet!
2017. febr. 13. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Èlvezd a fèlelmet
2017. febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%
Nem viccből írtam. Minden amit èlvezel örömmè válik.
2017. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!