Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan szoktatok kikapcsoln...

Ti hogyan szoktatok kikapcsolni ebben a felgyorsult világban? Zavar-e a rengeteg zaj benneteket?

Figyelt kérdés
Én Budapesten élek, de ami a belvárosban van, az néha kizökkent a lelki békémből, ezért érdekelne, mit lehet ilyen esetekben tenni. Az emberek is túl hangosak.
2017. febr. 22. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerencsére én nem a városban élek, így könnyebb kikapcsolódni. El se tudom képzelni, mennyire borzasztó lehet odabent lakni.

Általában olvasok, zenét hallgatok, vagy ha jó az idő, kimegyek a kertbe.

2017. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hazamegyek, magamra csukom az ajtót, megnézek egy jó filmet vagy olvasok, vagy csak pihenek és nézek ki a fejemből, közben megy valami kellemes zene.
2017. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szauna, ott csend van garantáltan. Pihentet, kikapcsol. Vagy valami szép, halk zene hallgatása.
2017. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Festek és zenét hallgatok. Zsúfolt járműveken/nagy tömegben teljesen kikészülök, van hogy már fizikailag is rosszul érzem magam...ilyenkor igyekszem a zenére koncentrálni (utazás közben is azt hallgatok, anélkül nem is bírnám:D) és lenyugodni, kizárni a tömeget. Szóval engem a hang nem zavar annyira ugye a zene miatt, de a tömeg nagyon. Meg a rohanás. És az a durva, hogy a rohanás Budapesten még nem is annyira rossz mint más külföldi nagyvárosokban ahol voltam...Amit szintén a külföldi látogatások után tudok értékelni Budapestben, hogy nincsenek felhőkarcolók. Hihetetlenül nyomasztó hosszútávon óriási betonrengetegekben létezni. Felnézel és rád zárulnak a magas üvegtornyok...
2017. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a normal varosi zajok nem zavarnak, meg sem hallom oket.
2017. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Laktam egy ideig a belvárosban, nem sokáig bírtam. Egész éjjel járt a villamos, amibe beleremegett az ablak, folyamatosan rendőr, mentő szirénázott, autós forgalom, dudaszó, üvöltöző részegek. Nem volt nekem való. Kiköltöztem gazdagrétre, az sokkal jobban bejött. Reggel öt perc séta helyett fél óra tömegközlekedésre volt az egyetem, de sokkal nyugisabb volt a környezet otthon.
2017. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Belvárosban de nem Pesten. Ami itt megy az is sok nekem. Estére csitul. Megszoktam. Próbálom nem figyelni.
2017. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kenyelmes ruhaba oltozom, kiszelloztetem a szobam, mecsest gyujtok, berakom a mar jol bevalt meditacios relax zenemet, es meditalok 35 percig. ( nekem ennyi a mar jol megszokott, bevalt idotartam ).
2017. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Városban lakom, de ez csendes környék.


Tippem: jóga, meditéció, füldugó, forró fürdő, ráorditani a hülyegyerekre az ablakod alatti játszó téren.

2017. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Zavar a zaj utálom az autókat.
2017. febr. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!