Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinaljak, ha mindig csak...

Mit csinaljak, ha mindig csak magarol beszel?

Figyelt kérdés

A csoporttarsam (ffi) mostanaban sokszor ram ir, de ertelmes beszelgetest nem lehet vele folytatni. Hallgassam meg ot es kesz... akarmit irok, egyetlen szoval lereagalja, aztan beszel tovabb sajat magarol. Nem hiszem, hogy maganyos, minden nap megy valamerre a haverjaival munka utan, tele van penzzel is, hiszen egy egyedulallo, huszoneves fiatalember nagyon jo allassal.


Suliban azert jobban meghallgat. Igy azonban elegge felesleges ram irnia. Nem akarom nyalni a se gget, reagaljak en is egy-egy szoval, hatha abbahagyja?


23N


2016. júl. 19. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok, csak fordítva... már kb. négy éve tűröm az egyik barátnőmnek, hogy mindig csak ő, csak ő, csak ő... egyszer volt, hogy csúnyán összevesztünk, és megírtam neki a véleményem, hogy nem körülötte forog a világ.


Azóta kibékültünk, de inkább belehalna, semmint, hogy belássa, nekem van igazam =-] Ez a fajta mentalitása, amit ő képvisel, ez a csökönyösség, részemről nagyban meghatványozta az érzéseimet a barátságunk iránt, de azért még mindig sűrűn találkozunk és beszélgetünk... illetve: ő beszél, én meg hallgatom =D


Azért ennyire nem súlyos a helyzet, van, amikor határozott vagyok és belé fojtom a szót (mert máshogy nem lehet - még "nem nőtt fel"), és akkor végre én is étlapra kerülök.


Tanácsot nem tudok adni sajnos, de remélem, az én tapasztalatomból (is) hátha ki tudsz bogarászni valamit... =-]


Egy szó, mint száz, én már elsiklok e-felett, már megszoktam, hogy ő ilyen...

2016. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán írd meg neki. "Figyu, ez tök jó meg minden, de másról se beszélünk mindig, csak rólad, ha én írok valamit, max 2 szóban reagálod le. Ez így szerintem nagyon egyoldalú, egyáltalán minek írsz rám?"
2016. júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez azért van, mert téged nem tekint egyenrangú félnek. Semmibe vesz, ez egyértelmű. Ajánlom, hogy tartsd távol magad tőle.
2016. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Inessential ***** válasza:

Beszélj vele erről.

De személyesen.

2016. júl. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!