Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek így velem?...

Miért viselkednek így velem? Hogyan legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok magammal megelégedve mert a számomra tökéletesre törekszem, de attól még nagyon messze vagyok sajnos. Ez köszönhető annak is, hogy soha senki nem tudott így elfogadni ahogy vagyok, és a volt barátom is mindig rombolta szándékosan az önbizalmam.

Nèha rámjön olyan "jaj de szép vagyok" érzés, de ez el is múlik ha valakinek "elmondom" és az nem reagál rá vagy hülyének néz, vagy ha szembe találkozok az utcán egy szebb lánnyal, ilyenkor azonnal elmegy az összes önbizalmam.


És vannak olyanok is, akiknél (nem vagyok beképzelt), de látom hogy szebb vagyok vagy ilyesmi. És közülük sokan mint ha azt akarnàk éreztetni velem, hogy mégse nézek ki jól. Kinevetnek, kibeszélnek, hallom a megjegyzéseket mikor úgy igazán látványosan jól érzem magam.

Ti hallottatok olyanról, hogy valaki azért szól le valakit mert féltékeny, irigy rá? Lehetséges hogy csak ezért viselkednek sokan velem így azok közül akiknél "szebb" vagyok mert látják hogy ettől már is nem lesz önbizalmam? Hogy félre értés ne essen nem képzelem hogy mindenki velem van elfoglalva, de látok erre utaló jeleket.

Kérlek ne szóljatok le és ne tartsatok beképzeltnek..

18l



2017. febr. 22. 21:11
 1/3 anonim válasza:

Mintha én írtam volna, a szívemből szóltál.:(

De biztos csak irigyek. Én azt mondom.

2017. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ÖNbizalom attól ÖNbizalom, hogy nem mástól várod.

Vannak, akik szebbek nálad? Igen.

Vannak, akik csúnyábbak? Igen.

Felesleges és kár azon aggodalmaskodnod, hogy vannak, akik szebbek nálad, mert ez mindig is így volt, és mindig is így lesz.

Mindenki olyan, amilyen. Légy ápolt, az elvárható, helyzetnek/alkalomnak megfelelő igényességel jelenj meg, alapvetően ennyi elég. De ha akarsz, járj el tornászni, fitness, wellness, tökömtudjamikvannak, fesd a hajad, lakkozd a körmöd, trimmeld a csúnyád, vagy amit akarsz. Ennyi. Ne csinálj magadból problémát.

Amúgy igen, az emberek olyanok, mint a farkasok, megérzik, ha valaki gyenge.

2017. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tökéletességre törekszel, tudd, te tökéletes vagy. Fejlődő elméd vett csak fel korlátokat, magától is elérhesse tökéletességet, de harmadik dimenzióhoz is ezer évek kellettek neked és ez még csak egy pillanat, fejlődésed során.

Sose éred el tökéletességet, ha nem tanulod szeretni, élvezni jelenlegi szinted.

Én elfogadlak és imádlak, ahogy vagy.

Önbizalmad ne külsődből fakaszd. Külsőd nem te vagy.

"Ti hallottatok olyanról, hogy valaki azért szól le valakit mert féltékeny, irigy rá?"

Te nem?


Annyira aranyos vagy. Dobd el félelmeidet. Ne rettegj már. Nincs okod rá. Kezdj tudatos életbe és minden helyre jön. Ha kell segítek benne.

De... akárhogy is döntesz, minden rendben van és lesz is. ))

2017. febr. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!