Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan akarják azt tőlem az...

Hogyan akarják azt tőlem az emberek, hogy legyen több önbizalmam, ha így viselkednek velem?

Figyelt kérdés

Elég kimennem az utcára egy forgalmasabb helyre, felszállnom egy buszra, vagy elmennem az iskolába, folyamatosan azt tapasztalom, hogy az emberek megbámulják az arcomat hogy hogy néz ki, és főleg a kamasz lányokból álló baráti társaságok még össze is súgnak néha vagy kiröhögnek maguk között.

Igazából így lelkileg folyamatosan bántanak engem az emberek, de így hogyan lehetne több önbizalmam, és hogyan ne váljak idővel egy antiszociális pszichopatává?

18/F


2014. szept. 10. 15:00
 1/3 A kérdező kommentje:
És azt tudom, hogy nem azért bámulnak meg röhögnek mert tetszek nekik, hanem mert undorítónak találják az emberek az arcomat.
2014. szept. 10. 15:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha változtatsz a frizurádon vagy hasonló, segíthet. Ha visszaszólsz szerintem azzal csak rontanád a helyzetet, így a legegyszerűbb megoldás ha nem adsz az ilyen emberek véleményére, mert nem ér semmit. Én kicsit antiszociális pszichopata lettem, de még élek, és sikerült figyelmen kívül hagynom a bunkókat így hamar leállnak.
2014. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zkriszti3 ***** válasza:
Minden ember egyedi és megismételhetetlen. Tiszta legyél és húzd ki magad a többi ember meg nem létezik ( aki kinevet). Számomra nincs különbség ember és ember között. Lehet egylábú, megtört arcú, fél oldalára béna. Ilyen emberekkel dolgozok és látom mekkora lelkük van. A többi ember meg felszínes ha külsőségek szerint ítél meg.
2014. szept. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!