Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Radics Peti videóinak nagyrész...

Radics Peti videóinak nagyrésze csak szerintem kamu?

Figyelt kérdés

Ez a rikárdó pl. ha valaha is létezett, már elég hihetetlen ez a mennyiség ami a megjelenéseit illeti, nem hiszem hogy létezik. Szerintem Peti gyártja a kommenteket.

Ha ezek a videók hazugságok elég undoritó, hogy kedves Péter ezzel adja el azt a rengeteg pólót... És a közel milliós nézettségek sem járnak kevés pénzel, Magyarországon sem.



2017. febr. 24. 23:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Peti paródiái nem rosszak, mert jó "szinkronszínész", és találékony is. De tény, hogy sokszor rossz témákat választ, és szeret "lejáratni" másokat. Ha mindenki tudja is, hogy csak vicc, és senki sem az illetőn röhög, hanem a paródiában betöltött szereplőn, azért még figyelmen kívül hagyja, hogy ezzel másokat megbánt. Konkrétan magasról leszarja, mindeközben ájuldozik (és kötélért kiabál) olyan dolog miatt, ami vagy tök mindennapos, vagy egyáltalán nem kéne ennyire túldramatizálnia a helyzetet. Peti egy metalhead, aki nem feltétlenül akar rosszat, de magában hordozza azt a vulgarizmust, amit ez a stílus képvisel.
2017. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
79%

Eddig erre nem gondoltam, mert 2014-es dátumok voltak stb.

De most hirtelen elfogytak a posztjai és egyből visszatért a börtönből.. khm bora boráról és ráadásul jófejnek tartja Ricardo Radicsot.

Melyik kancigány venné azt jó szemmel, ha kifigurázzák? :DD

Szerintem az újabbak már kamuk, de attól még viccesek.. szóval nem zavar. Had csinálja.

2017. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
80%
Ja, és egyébként már jó ideje én sem nézem a videóit.
2017. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

A régiek is hamisak, csak lehet hogy nem Ő gyártotta, hanem valaki szórakozott.

De amúgy nem tudom, hogy ezeket a posztokat be tudja e valaki linkelni...?

A dátumokat bármikor átírhatja.


Meg az elég szemétség, h azt a fluimucil ábel gyereket is hogy bántotta.

2017. febr. 24. 23:22
 5/34 anonim ***** válasza:
72%

szerintem is így van, még akkor is, ha van ezeknek a dolgoknak alapja, és számomra pont ezért nem annyira vicces. tele van a facebook ilyenekkel, aki nyitott szemmel jár, simán belefut 1-2 írástudatlan furanevű cigányba, akinek olyan posztjai vannak, hogy fuu. de ezek ilyen egyszer használatos poénok. láttad, röhögsz rajta, aztán továbbgörgetsz.


jól jellemzi azt, hogy egyre több ilyen agyhalott van, aki képes egy ilyen dolgon úgy röhögni hetekig, mintha ő életében nem látott volna még ilyet.


ez ugyanolyan volt, mint tavaly a Bözsi néni. aki falun lakik, az sokkal több ilyen szituációval találkozik, egynek elmegy, de az, hogy azon is hetekig röhögtek...vagy a részeg emberekről készült videók. bemész egy falusi kocsmába, ugyanezt láthatod minden nap, nem egy kuriózum.


na mindegy, az tényleg szánalmas, hogy még póló is készült a rikárdóból, és mégszánalmasabb, hogy van pár 12 éves, aki anyutól sírja ki, hogy neki kell olyan póló. nézettség szerintem mindegy, nem hiszem, hogy pénzt kap érte, tudván, hogy az összes alávágott zene szerzői jogvédett. esetleg 1-2 zene van, ahol van bevételmegosztás, és így nem csak a jogtulajdonos, de a felhasználó is kap a bevételből egy kis részt.

2017. febr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
68%
A saját kitalált kamu kommentjeire válaszol és ezzel csinál nézettséget.
2017. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy a bevágott zenéből min. 30 mpnek kell szerepelnie, hogy fizetni is kelljen érte... De az nem olyan nagy tétel, a Szirmai évekig fizetett a hollywood undead No.5ért, sokkal kisebb megtekintési számoknál. De ezek a milliós + nézettségek már bőven a megélhetési kategória itt MO-n is. A Szirmai főállásban videós, pedig a 3 csatornája együtt sem éri el az ilyen számokat.

És a polókat is sokan veszik mint írtam, csak a sulimban 30 gyereknek van.

2017. febr. 24. 23:29
 8/34 A kérdező kommentje:

Meg szerintem elég rasszista is. Én sem valami pc világnézeteket vallok, de egy ekkora rajongói táborral szerintem felelőtlenség túlzásba vinni a rasszizmust még ha poén is.

Pl. A Nessaj is sokat hangoztatja, hogy az ilyen jellegű viccei csak viccek (még ha sokan nem is nevetnek rajta)

2017. febr. 24. 23:33
 9/34 anonim ***** válasza:
83%

"simán belefut 1-2 írástudatlan furanevű cigányba, akinek olyan posztjai vannak, hogy fuu. de ezek ilyen egyszer használatos poénok."


A gond az, hogy hiába röhögnek rajta, ezzel egyáltalán nem fog jóirányba ösztönözni senkit. Hogyha valakit kifiguráznak valami miatt, attól még nem lesz jobban. Mivel sokan megnézik a videóit (leginkább fiatalok), ezért gyakorlatilag szinte az összes fiatal gondolkodásmódjára kihat. De az ilyen videókkal csak ront a fiatalság magatartásán (még akkor is, ha ezekkel rohadtul nem az volt a célja). Jó, nem mindegyikkel, de pl. ahol kisgyerek iránt szít indulatot, az szerintem sem oké (még ha mindenki érti is a poént).

2017. febr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
73%
Én azért gyanakszom a kamura, mert oké, hogy Ricardonak nem is Ricardo a neve, de mittudom hányszázezer rajongóval lehetetlen hogy ne találják meg ezeket az embereket.
2017. febr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!