Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki miért hal bele egy...

Valaki miért hal bele egy névnapi köszöntésbe, ha egész nap beszélgetünk? L

Figyelt kérdés

Nem vagyok oda a névnapokért, de akik fontosak nekem azokat mindig felköszöntöm természetesen.

A legjobb barátommal egész nap szinte chatelünk, de annyit nem írt hogy boldog névnapot.

Tudja hogy ma van, mert tegnap beszéltünk erről, ma is írtam neki hogy jöttek hozzánk vendégek, de csak a saját baromságát fújja. Ugyanezt csinálta karácsonykor is. Írtam neki hogy boldog karácsonyt, és nem reagált semmit rá. Kezdem unni, én minden alkalommal írok neki ünnepeken már reggel. Nagyon rosszul esik...


2017. febr. 26. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon bunko es neveletlen, lehet ő nem is tart teged a legjobb baratjanak.
2017. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod felfogni, hogy neki ez nem fontos? Ő ugyanúgy ki van akadva rajtad, hogy mi a francnak csinálod ezt a számára jelentéktelen, idegesítő köszöntgetést, mikor neki NEM ESIK JÓL! De mondjuk magadban duzzogás helyett beszéld ezt meg vele, ez még eddig nem jutott eszedbe, jobban szeretsz mártírkodni?
2017. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kettes válaszoló te is egy érdekes ember vagy. De mindig idekeveredk valami bunkó.

Abban mi az idegesítő ha karácsonykor annyit írok hogy boldog karácsonyt, vagy névnapján hogy boldog névnapot? Ezt szerinted nem így illik? Akkor meg sz*rjuk le egymást, ne tartsuk az ünnepeket, legyen minden nap ugyanaz a monoton borzalom.

Meg barátok is minek nem? Legyünk egyedül. Igazad van :)

Mikor meg névnapom van,ő meg egész nap ma végig azt nyomta hogy milyen játékkal játszik a gépen, meg milyen önéletrajzot csinált, azért képzeld rosszul esett. Kettes válaszoló te is egy érdekes ember vagy. De mindig idekeveredk valami bunkó.

Abban mi az idegesítő ha karácsonykor annyit írok hogy boldog karácsonyt, vagy névnapján hogy boldog névnapot? Ezt szerinted nem így illik? Akkor meg sz*rjuk le egymást, ne tartsuk az ünnepeket, legyen minden nap ugyanaz a monoton borzalom.

Meg barátok is minek nem? Legyünk egyedül. Igazad van :)

Mikor meg névnapom van,ő meg egész nap ma végig azt nyomta hogy milyen játékkal játszik a gépen, meg milyen önéletrajzot csinált, azért képzeld rosszul esett.

2017. febr. 26. 21:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Kétszer küldte el. Bocsánat. Megzavarodott az oldal.
2017. febr. 26. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:
2es de egy nagy tuskó vagy. Remélem egyedül fogsz megdögleni!
2017. febr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!