Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi van? Van egy 8. os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Van egy 8. os fiú a sulinkban régóta ismerem nagyon cuki, táncos fiú, sokat beszélgetünk és elég közelről ismerjük egymást ( a mi sulinkban nincs tagozat) szal az egész suli csak160 emberkéből áll és csak általános.

Figyelt kérdés
szal már többször hazakísért önszántából, de csak engem és amikor az egyik barátnőm rászállt akk azt hittem h ő kezdte deh aztán kiderült h nem, de mind1 egy ideig nem szólt hozzám, aztán rohant a lbm-hez és kérdezte h miért harizok rá, meg volt puszi csók, de mégis nem mondtuk h járunk, ha járnánk is akkor is bekavarnának ...Egyszer "incselkedik" velem máskor meg mintha nem is ismerne ...ez azért túlzás de...most miért csinálja ezt???
2010. márc. 23. 18:54
 1/3 anonim válasza:
hát lehet az is az oka például hogy a haverjai előtt nem meri felválalni hogy kapcsolata lenne mert fél hogy kicikizik ( nem miattad csak amiatt hogy van barátnője ) vagy pedig egyszerűen azt akarja hogy teperj és fuss utánna mert neki ez tetszik....de ha a második verzió az igaz akkor hagyad a rancba mert ne teperj egy fiú után sem :D
2010. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem szégyell mert már voltunk társaságba, üvegeztünk, és akkor is pucszi csók meg aztán mondam hogy elég hűvös van és akkor á

tölelt meg minden, de nem hiszem hogy azért mert tettszene neki h teeperek utána, volt már olyanról szó, hogy ha járnánk akkor is bekavarnának nekünk....Kössz a választ

2010. márc. 27. 14:15
 3/3 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam, és én nem szóltam hozzá, mert azt hittem, h ő kezdett ki a barátnőmmel
2010. ápr. 9. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!