Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a pasim? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a pasim? Miért akarja hogy egész nap edzek meg sportoljak, mikor beszélgetünk vagy nála vagyok mutat nekem testépítő nőket.

Figyelt kérdés

Nem fogadná el hogy nem pasis a testalkatom vagy mi?

Vagy ha írom neki msn en hogy eszem pár falatot rám szól hogy ne egyek sokat, csokit egyáltalán ne. Rámszól, edzettél már ma hasra meg hátra meg fenékre, kezd elegem lenni az egészből, kezdem azt érezni nem szeret úgy ahogy vagyok. Más lánnyal is van ilyen vagy csak az én pasim ilyen zakkant?

Ilyen hátat akar nekem:

[link]

19/L


2010. szept. 5. 21:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
látens meleg szerintem.
2010. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

[link]


ez jobb

2010. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz. Gondolom milyen lehet a hapsid és csodálkozok is, hogy még vele vagy....
2010. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

ÓÓÓÓ akkor lehet hogy tényleg látens meleg?

Mondjuk eddig nagyon de nagyon szerelmes voltam bele és nem érdekeltek ezek a dolgok megcsináltam érte, mert úgy szerettem, de kezd múlni ez az érzés. Azért is idegesít már ez a dolog, folyton veszekszünk és szex közben tv-zik :S

2010. szept. 5. 21:26
 5/20 anonim ***** válasza:

olyat én is szoktam (tvzni)

sztem nincs vele semmi baj

a kérdésre válaszolva szerintem mond meg neki hogy te nem szeretnéd ezzel tölteni minden időd

2010. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

De szex közben ne tvzen már, velem foglalkozzon, tök sokszor be is lankad közben...

Már próbáltam neki mondani és az volt a válasz ha ezt mondom és komolyan is gondolom akkor soha nem szerettem, meg nem akarok a kedvébe tenni.

2010. szept. 5. 21:31
 7/20 anonim válasza:
75%

Hát ha reális válaszokat akarsz kapni ahoz többet kéne mondnod, pl a testalkatod...

A nlkül a válaszok puszta spekulációk, vagy igazak vagy nem...

2010. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én 176 cm vagyok barna szem fekete haj és 54 kg.

Barátom 187 barna szem rövid tüsi szőkésbarna haj, és 94 kg.

2010. szept. 5. 21:41
 9/20 anonim válasza:
75%
te véletlenül pasidnak nincsenek fiú testvérei és csak fiúkkal haverkodik szerintem nem meleg csak annyi h csak a fiukkal van körülvéve és nem tudja h bánjon egy lánnyal ez soknak a baja nekem is pl
2010. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Csak egy húga van neki, és fiú barátai sem nagyon vannak, egy kicsit kiálthatatlan a természete.
2010. szept. 5. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!