Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fáj a fejem mindig,...

Miért fáj a fejem mindig, amikor ideges vagyok?

Figyelt kérdés
Hirtelen haragú ember vagyok sajnos.. Próbáltam sportolni, sétálni, zenét hallgatni, sajnos az egyik sem vált be. Nem dohányozom, alkoholt pedig csak alkalmakként (szülinapokon, bulikon) fogyasztok.

2017. febr. 27. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás.
2017. febr. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hirtelen harag...igen, valószínű vérnyomásbeli változás, pulzusemelkedés, stb.

Ezt rendszerint valamilyen belsőszervi változás okozza, vércukor, pajzsmirigy, nemi hormonok, túlsúly, stb...

Ha ezek megvannak és ráadásul még "rámozogsz" még magasabb lesz a pulzus/vérnyomásod.

Kiválthatja még élénkítő hatású élelmiszerek(pl kávé) gyógyszerek, stb.

Endokrinológia foglalkozik ezekkel.

2017. febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pár infó. Nincs gondom az emésztéssel, nem vagyok túlsúlyos, gyors az anyagcserém (ektomorf), nem szedek gyógyszereket, ritkán kávézok, a véremmel minden rendben van a vizsgálatok szerint. Magam sem tudom mi okozhatja.
2017. febr. 27. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!