Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy lány, aki tetszik, valamik...

Egy lány, aki tetszik, valamikor 2-3 hónapja sokszor ült mellém, gyanúm lett hogy én is tetszek neki. Amikor ahhoz ért a dolog, hogy megszólítom, ideges lettem. Mostanság is ezen vagyok, de már nem ül le mellém. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

2015. máj. 13. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Most már semmit. Valószínűleg arra várt, hogy megszólítsd vagy valami, de te nem tetted meg, így valószínűleg letett rólad. Ez van, máskor ne legyél ilyen fatökű! Ez az eset arra volt jó, hogy tanulj a hibádból és építkezz belőle. De ezt a lányt felejtsd el, már letett rólad valószínűleg, úgyhogy inkább szánalmas lenne az ő szemében, ha most elkezdenéd keresni.


Biztos lesznek még más alkalmak más lányokkal, és akkor legyél bátor és bízz magadban! Előbb-utóbb a siker nem fog elmaradni, sok szerencsét!

2015. máj. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát ha komolyan le tett rólad, akkor örülj, hogy még akkor hagyott el, amikor még semmi sincsen köztetek mint az, miután már együtt vagytok... Azért vigyáz az ilyenekkel, találnak nálad jobbat, aztán baszhatod...
2015. máj. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!