Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzak meg, hogy ne...

Aliz2003 kérdése:

Hogyan változzak meg, hogy ne legyek semmirekellő?

Figyelt kérdés

Nem csinálok semmit. Nem takarítok, nem tanulok, nem barátkozok, nem segítek a körülöttem lévőknek, nincsenek vágyaim, álmaim amiket el szeretnék élni, magammal sem törődök. Tudom, hogy ez "rossz" és változtatnom kéne, és szeretnék is, hogyan kezdjek neki? Mit tegyek?

Csak élek bele a világba, pislogok mint hal a szatyorba. tudom, hogy változtatni kell, de nem tudom hogyan. A legrosszabb, hogy a környezetem nem szid meg érte és éppen ezért abszolút tanácstalan vagyok.



2017. febr. 28. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És mivel telnek a napjaid? Ülsz a szobában és nézel magad elé?
2017. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogy ez rossz akkor miért nem teszel ellene? Az kifogás hogy tanácstalan vagy.

Hány éves vagy egyaltalan?

Iskolába jász? Akkor tanulj, kepezd magad.

Ha vegeztel a sulival akkor keress munkát, vagy tanulj valami szakmát. Tálald ki mi lenne számodra a megfelelő és kezd el. Annyi lehetőség van cssak élni kell vele. De persze aki nem akar az nem fog soha az életben.

Hogy jutottál odáig hogy ne érdekeljen semmi?

2017. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tanulok. Iskolás vagyok. Szabad időmben animét/sorozatot/filmet nézek, gépezek, játszok azzal ami éppen tetszik, szóval lopom a napot. Nem tudom, hogy jutottam el idáig, egyszer csak észrevettem magam.
2017. febr. 28. 18:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Na akkor most mar jön a jo idő menj ki a szabadba sportolj, setalj tok mindegy de ne ott bent ülj es gepezz. Mi abban a jo?

Vannak barátaid? Vagy testvéred? Akárki akivel el tudsz menni ide-oda vagy aki ki tud rángatni ebből az otthon levésből?

Otthon se szolnak rad?

2017. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

És nem akarsz résztvenni azokban az iskolai programokban,amiben az osztálytársaid?

Mi rengeteg szakkörre jártunk együtt.

2017. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Van egy tesó, ő sokat dolgozik, keveset van itthon. Nagy köztünk a korkülönbség. Osztálytársakkal jóban vagyok de kimondott barát nincs. Szeretek gépzeni mert gyorsan telik vele az idő.
2017. febr. 28. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor az osztalytarsaiddal beszélj es jarjatok el valahova.

Ne gépezz annyit.

Később meg banod majd hogy mindig otthon voltal es sehova se jártál. Szedd össze magad.

2017. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az mért jó?
2017. febr. 28. 20:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Veszett ügy.

Akkor poshadj a gép előtt, animézz, filmezz mit bánom en. Minek teszed fel a kérdést ha ennyire lesz.rod es tenni se akarsz ellene?

2017. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pont, hogy szeretnék. De nem érzek rá késztetést, hogy pár ember társaságában kibeszéljünk másokat vagy elverjem a pénzt édességekre, szórakozásra vagy egyébre, egyszerűen nem értem mért jó, mért tartja a társadalom többre, mint valami olyasmit amit egyedül is lehet végezni.
2017. márc. 1. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!