Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utálom azt az embert aki...

Utálom azt az embert aki valójában vagyok. Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Visszahúzódó vagyok,másokkal túl kedves és arany. ő,és nem tudom,hogy ő hogy viselkedne egy-egy szituációban ezért én sem tudom,hogy reagáljak dolgokra.Az a baj,hogy utálom az embereket de ha valaki néha megszólít akkor nagyon rá tudok mászni.Egy lánynál sem volt sikerem még.Összerendezetlen vagyok és idegesítő mások számára.Mindig másra akarok hasonlítani,hogy elrejtsem a valódi lúzer énem.Ha egy lánnyal beszélek elpirulok és elgondolkozok rajta,hogy ő hogyan lát engem és,hogy egy unalmas béna alak vaagyok akkor inkább hagyom nagyon szeretek egy lányt de a többi barátai nem engednek oda hozzá.Összetörik a szívem,hogy nem lehetek vele éshogy ekkora nyomorék vagyok.Úgy érzem nincs helyem ezen a földön...
2014. nov. 11. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne változz meg teljesen csak picit változtass. A lényeg hogy legyél önmagad mert ha álarcok mögé bújsz akkor lehet hogy a lány nem beléd szeret hanem akinek mutatod magad. Legyél lazább mert ha feszengsz akkor azt észre veszik. Próbáld magadból kihozni a maximumot. Sosem baj az ha kedves vagy csak ne legyél mindig túlzottan kedves mert akkor kihasználnak (tapasztalat). És próbálj ne nagyon rámászni mert lehet hogy idegesítőnek találja. Nem vagy te lúzer csak egy kis bátorságra és önbizalomra van szükséged. Egyszer az embernek úgy is el kell fogadnia magát különben sosem lesz boldog. Elvégre ha nem szereted magad hogyan várhatnád el mástól? Egyébként teljesen rendben vagy szerintem. Sok sikert és szerezd meg a lányt!:)
2014. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.:)
2014. nov. 11. 20:30
 3/3 anonim válasza:
Sanyargasd akit nem szeretsz, kedvezz annak aki szeretsz, akkor is ha magadon belül történik mindez. Így megy ez másokkal is.
2014. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!