Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Trumpnak mi a jó tulajdonsága?

Trumpnak mi a jó tulajdonsága?

Figyelt kérdés
Nem igazán bírom ezt az embert, de úgy gondolom, hogy én mindenkiben meg tudom látni a jót, de benne egyelőre nem sikerült, de megfogadtam, hogy megtalálom. Ötletek?

2017. márc. 1. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Őszintébb mint pár elődje. (ne jöjjetek azzal, hogy birka vagyok mert elhiszem minden szavát, nem ezt írtam)
2017. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Jót akar a népének. Hogy más országoknak nem akar jót, az lehet. De kit érdekel, a magyarok se nénék, hogy más országoknak mi a jó.
2017. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Jöhetnek még :)
2017. márc. 1. 15:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Zseniális üzletember, nagyon ért a gazdasághoz, és jót akar az országának. Én kifejezetten utálom - Putyinnal, Erdogannal, Orbánnal, meg a többi aljas populistával egyetemben - de ezek a tulajdonságai tagadhatatlanok.
2017. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Adom a négyesét.

Még hozzátenném, hogy nagyszerű apa, az alapján persze amit hallottam. Nem kényeztette el a fiát, hanem szépen mindenért meg kellett dolgoznia, emellett viszont támogatta, csak persze nem anyagi, hanem apai szempontból.

Valamint reálisan fogja fel a világot, lehet a rasszista szóval dobálózni, de az, hogy át akarja vizsgáltatni az illegális bevándorlók előéletét, akik miatt a legtöbb robbantás is van Amerikában, szerintem teljesen jogos az amit tesz.

Talán még az is, hogy törtető alkat, nem áll meg félúton, mindig cselekszik, és -általában- el is éri a célját.

2017. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
100%
Tudja hogy hogyan vonja magára a figyelmet. Ha éppen botrányhős, neki az is előny. Nincs olyan ember aki ne tudná, ki ő. Először a figyelmet kelti fel, aztán jön a többi. Így tolja. Nyílván valóan nem ölne meg monjuk egymillió négert úgy se ha tudná hogy nem lesz következménye (például), ez direkt azért van hogy megint csak többet lássák az arcát, jobban érdeklődjenek. Neki ez így is okés.
2017. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem mindig ott van mellette a felesége is a szerepléseinél, nézd inkább őt:).
2017. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legjobb tulajdonsaga az hogy o nem Hillary Clinton.
2017. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most ő zavar téged. Minden emberben van egy parazita, ez nem hagyja, hogy ne találj valakit, aki zavar. Ez a parazita nem az ember valódi arca, na most sokan azt hiszik. Ez a parazita funkciója az unalmmentesség, bőven kitölti az "üres" életet. Hosszú az út, mig valaki felismeri, hogy inkább utálattal tölti ki életét, hogy ne érezze saját sivárságát. Engem inkább gondolatok zavarnak, mint emberek. Pl. "Ne bízz senkiben." Nagyon rossz gondolat.

A kérdésedre a választ az a jelenet adja, amikor a félreállított ügynöknek megadta a tiszteletet, és a biztató...ezt mind az arckifejezéssel, testbeszéd...bár színész volt...nekem akkor is őszintén jött le, kikockáztam a jelenetet, úgy néztem az apró rezdüléseket.

2017. jún. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!