Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenkinek van valami olyan...

Mindenkinek van valami olyan tulajdonsága amiben nagyon jó?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, de most komolyan, hogy nekem nincs semmi olyan tulajdonságom amiben kitűnnék a többiek közül. Mindenkinél észre vettem valamit, pl van aki jól focizik, van aki jól tud bókolni stb. Na szóval most megyek majd a középiskolába és nem tudom, hogy mit mondjak ha megkérdezik, hogy én miben vagyok jó? Lehetséges, hogy tök béna arc vagyok? (16/F)

2016. júl. 16. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

16 évesen most középiskola? Akkor tényleg baj lehet.

Igazából viszont kezd valamit magaddal, próbálj ki sportokat és hobbikat és kiderülhet miben vagy jó. Mert a két példád is hogy focizás és bókolás úgy derült ki azok számára is hogy kipróbálták és ügyeskedtek.

2016. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

"van aki jól tud bókolni"


Ez aztán tényleg hatalmas tehetség.

2016. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
évvesztes vagyok és most leszek 16 ahogy elérem a középiskola első félévének végét. Az első válaszolónak köszönöm a tanácsot. A másodikhoz inkább nem is szólok. Nem akarom hogy a 'szürke alak'-al álmodjon rosszakat.
2016. júl. 16. 22:27
 4/8 anonim válasza:

Nem feltétlenül olyan tulajdonságok ezek, amik velünk születnek. Lehet valaki nagyon jó úszó vagy focista, előtte meg kell tanulnia úszni vagy épp játszani és ha ki sem próbálja, nem tudja meg miben lehetne jó. De nem feltétlenül erre kell gondolni, lehet jó a fanzátiád, olvashatsz rengeteget vagy épp lehetsz jó zenész is, de lehet hogy a humorod kiemelkedő. Nem kell mindig nagy és feltűnő, na meg menő dolgokban keresni azt, ami kiemelkedő benned.

Próbáld ki magad minden féle dologban; háha rátalálsz valamire. De ne pánikolj, idővel úgyis észreveszed hogy mi az.

2016. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz helyesen írni . Másoknak ez sem megy mindig.
2016. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keresd meg magadban, miben vagy jó. Én pl nagyon jól tudok kötni, kis dolog, de ebben én vagyok a legjobb. Biztos neked is van ilyen rejtett tehetséged, amire nem is gondolnád, hogy jó vagy benne. 13/L
2016. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem törvényszerű, hogy mindenki talál legalább egyvalamit, amiben nagyon tehetséges. Én inkább olyasmit keresnék, amihez az istenadta tehetségem mondjuk átlag körüli, viszont nagyon szeretem, szívesen csinálom. A tehetség egy dolog. A jó teljesítményhez sok munka és tanulás kell.


Akárhogy is, tapasztalj, próbálkozz, tájékozódj, kérdezz, hogy megtalált, mi illik hozzád.

2016. júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindet megfogadom. (a helyesen íróssat is :))
2016. júl. 17. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!