Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, asszonyok! Ti mit...

Lányok, asszonyok! Ti mit szólnátok /csinálnátok ha kb egy idegen öt éves gyerek a seggetekre üt, miközben ládában hordjátok be a sufniba a tűzifát?

Figyelt kérdés
Állítólag egyszer régen a nagyszüleim mesélték hogy ráütöttem egy nő seggére amikor hordta be nekik a fát és ez a nő meg a lánya fel volt háborodva hogy Ő a saját férjének nem tűri ezt. Ti mit csinálnátok ilyenkor?
2017. márc. 2. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit. Vagy röhögnék,vagy azt gondolnám,hogy neveletlen.. vagy,hogy ezt látja otthon. Attól függ,milyen kedvemben lennék. Bár nem értem, miért akadt ki ennyire :D elvégre nem megerőszakoltad, csak megütötted a seggét. Amúgy is?kisgyerek voltál még..De biztos olyan nő lehetett,aki még a szél fújásába is beleköt :D
2017. márc. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Én visszakézből szájba verném.

Azzal, hogy jaj, hiszen még csak 5 éves, ne jöjjön senki.


Ha abban a korban ráhagyjuk, akkor, nem tesszük helyre, akkor azt gondolja, minden rendben van...

2017. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!