Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden au-pair-nek idegen...

Minden au-pair-nek idegen először egy új család életébe belecsöppenni?

Figyelt kérdés
- Mennyi idő múlva lesz jobb, kevésbé idegen?

2013. aug. 21. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én csak 6 hétig voltam kint, de az egész időtartam alatt volt bennem némi "idegen érzet". Egy hónap után már családtagnak éreztem magamat és lenyugodtam, de azért 6 hét kevés volt ahhoz, hogy igazán önmagamat tudjam adni.
2013. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem pont úgy volt,hogy elég hamar beilleszkedtem,aztán egy két hónap után már nem voltam önmagam

(az anyuka miatt---túl sokat akart már tudni rólam,meg osztotta az észt,hogy mit hogyan csináljak a szabadidőmben,ez nem tetszett,a gyerekekkel okés volt minden,de anyuka nem hagyott sose békén)

2013. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez attól függ, hogy mennyire beszéled a nyelvet, mennyire tudsz nyitott lenni feléjük. A másik pedig, hogy milyen veled a család. Nekem az első családom félig magyar volt, anyukával nagyon jo kapcsolatom lett, imadtam naluk lenni. A második csaladom viszont annyira rossz volt, hogy az első hetemet végigsírtam, 6 nap után pedig el is jöttem, és annyira kikészített az a hét, hogy inkább hazamegyek. Szóval családfüggő.
2013. okt. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Töled is függ mennyire vagy barátkozós meg ők mennyire barátkozósak..stb
2013. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!