Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet ez, hogy egyik...

Mitől lehet ez, hogy egyik pillanatról a másikra változik az önbizalmam? Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi lehet az oka, de meglehetősen durva ingadozásaim vannak. Van hogy jókedvű, kiegyensúlyozott, magabiztos, sikeres vagyok, úgy érzem, mintha bármire képes lennék. Aztán akár egyik pillanatról a másikra ez teljesen meg tud változni és hirtelen totál önbizalomhiányos leszek, és egy semmirekellő lúzernek érzem ilyenkor magam. Aztán megint visszaáll a rend. De teljesen változó, hogy mikor melyik érzés jön elő, van hogy hetekig teljes magabiztosság van, de olyan is előfordul, hogy óránként változik.
2017. márc. 3. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Bipoláris elmebajnokság.
2017. márc. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, már olvastam róla, és én is azt hittem, hogy ez a baj, de voltam pszichológusnál, aki azt mondta, hogy nem erről van szó, csak bebeszélem magamnak. Szerinte egyszerűen csak hangulatfüggő vagyok és többet kéne társaságba járnom ,mert általában otthon egyedül szoktam rosszul érezni magam, ha társaságban vagyok,akkor kivirulok.
2017. márc. 3. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!