Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy átlagos ember képes fent...

Egy átlagos ember képes fent maradni alvás nélkül kb.40 óráig?

Figyelt kérdés
Mennyi idáig a rekordotok?
2017. márc. 3. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nekem a 36 óra biztosan meg volt.

6 körül keltem, egyetem, aztán vissza az albiba, ott egész éjjel rajzoltam (4 arcképet, baráti kérésre). Kb. reggel 6-ra végeztem velük, aztán vonattal hazamentem, és csak aznap este feküdtem le aludni.

2017. márc. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 24/48-azni fogok melóba és nem akarok aludni nappal :D
2017. márc. 4. 00:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy bírod ez nem egészséges és hosszú távon tönkre tehet. Ha világosban nem tudsz aludni akkor használj valamilyen szemtakarót.
2017. márc. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

én nem vagyok átlagos ilyen téren, mert hiperaktív vagyok

de sok átlagos ember bírja, csak át kell állnia a szervezetnek erre a fajta alvásra...

az első néhány alkalom gond lehet, de utána már sokkal egyszerűbben fog menni :) max több kávét tolsz...


24F

2017. márc. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

40 óra az nincs 2 egész nap, annyit bárki kibír szükség esetén.


Hosszú távon viszont kicsinálja a szervezetét, ehhez nem lehet hozzászokni mert egyszerűen nem ilyen az ember természetes életritmusa.

2017. márc. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2 évig dolgoztam 24/24ben. 10 évet öregedtem. Tudom hogy a 48 óra hosszabb pihenő, de tönkretesz akkor is hosszú távon.
2017. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha muszáj, akkor igen, de bonyolult matekfeladatokat oldass meg vele :)
2017. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Képes, még többet is, de csak rövid távon. Nekem volt, hogy 30 órát nem aludtam, messzi országba repültem, és még onnan is kellett nagyon sokat menni.
2017. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!