Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Akiknek 12-14 éves gyermekük...

Akiknek 12-14 éves gyermekük van válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Gyermeked:

Mikor fekszik le aludni? (Hézköznap)

Mikot kel fel? (hétköznap)

Átlagosan mennyit tanul hétvégén és hétköznap?

Milyen jegyei vannak?

Mivel tölti szabadidejét?

Kap zsebpénzt?


Az esetleges elgépelésekért elnézést kérek!

Köszönöm annak aki válaszol!



2016. febr. 21. 21:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Fiam 13 éves

Este fél 11-kor szokott lefeküdni. (elváltam férjemtöl és mamájánál lakunk és este a mamája fél 11-kor ér haza a munkából csak ezért ilyen későn)

Hétköznap általában 6-kor kel fel.

Hétköznap semmit se tanul csak a házit csinálja meg hétvégén átolvassa az anyagokat 1-szer

félévkor kettő négyese lett matekból és tesiböl

szabadidejében gépezni és biciklizni szokott gépen nem játszani hanem informatikus családtaggal progamozni meg il

yeneket én nem értek nagyon hozzá meg szokott még ilyen reklám nézős pénzkeresős oldalon kattintgatni abból van egy kis zsebpénze

2016. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
92%
Egyébként csak ötösei vannak meg néha becsúszik egy két rossz jegy de amikor ez történik akkor nagyon hajt hogy kijavítsa egyébként informatikus szeretne lenni.(elöző voltam)
2016. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Nagyon jó agya lehet... (:

Szép estét Nektek!

2016. febr. 21. 22:10
 4/14 anonim ***** válasza:

Miért csak szülők írhatnak?

Én jelenleg 19 vagyok, de emlékszem még, mi volt 5-7éve:


-Soha nem szabták meg a szüleim mikor feküdjek le aludni, akkor feküdtem le, mikor már álmos voltam. Ez általában éjfél felé volt.

-Hétköznap reggelente (szüneteket kivéve) fél 7-kor keltem.

-Nem tanultam túl sokat, komolyabban csak a témazárókra készültem, de azok se voltak vészesek. Kb. naponta-kétnaponta egyszer félórát azért rászántam arra, hogy elolvassam az anyagokat, ha esetleg felelnék.

-Mindig is kitűnő voltam, legalábbis a tanévek végén mindig mindenből ötösre voltam lezárva. Nagyrészt egyébként is ötösöket kaptam, elvétve pár négyest (+ 1-2 hármast), de az utolsó évet kivéve mindig volt mondjuk egyesem is, de valahogy csak ki tudtam mindig javítani úgy, hogy ötösre legyek lezárva. :D

-A szabadidőmet gépezéssel és olvasással töltöttem, hétvégén pedig a barátaimmal.

-Zsebpénzt rendeltetésszerűen sosem kaptam, de mindig mindenem megvolt.

2016. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

21kor fekszik le, de utána még sokáig fenn van, úgy 23 fele alszik el.

7:15kor kel, gond nélkül.

Külföldön élünk, itt nem kell otthon tanulni, csak az iskolában.

Osztalyzas se nagyon van, fel evetne írnak tesztet, azok eredménye mindig jó.

Barátaival játszik, szamitogepezik, úszik, alkot valamit.

Havi 5 euró a zsebpénze és havonta 10 eurót kap a telefonja feltoltesere. Ezt természetesen nem kötelező elkoltenie, ha nem használta még el a keretet, így ez is zsebpénz lehet.

2016. febr. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Öcsém 14 lesz. Fél10 körül alszik,fél7-kor kel. Szín 5-ös tanuló,több tárgyból dicséretes is. Minden nap tanul is. Karate edzésre jár angolra (suliban németet tanul),basszusgitár órára és gimnáziumi előkészítőre. Barátaival edzeni szokott,gépeznek videót néznek de ha tanulni kell,sose megy el.
2016. febr. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja zsebpénz. Ezt nem tudom kap e de mindent megkap,most kapott 50ezres telefont.
2016. febr. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

Én 14 és fél múltam.

10 és 11 között fekszem le, de van, hogy csak 11 után.

7-kor kelek.

Hétköznap fél-1 órát, maximum 2-t (szélsőséges esetben). Hétvégén 2-3-4-et.

Félévkor 6 4-esem volt, a többi mind 5-ös, nem egy dícséretessel.

Szabadidőmben netezek, olvasok, edzek, futok, úszok, sétáltatom a kutyámat, kirándulok, sétálok, barátaimmal vagyok, ilyesmik.

Igen, kapok, de nem költöm el. Illetve de, az ebédpénzt és a telefonszámlámat én állom. :)

2016. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%

12 éves lányom van.

9 fél 10 kor szokot lefeküdni.

6 kor kel. Hétköznap csak azt az anyagot tanulja ami a következő óráján lesz. Hétvégén kb.1-2 órát tanul mind a kettő nap. Majd nem mindenből 5ös csak németből lett 4es. Szabad idelyében vagy besegít a házimunkába vagy a kistesvéreit viszi játszó tére vagy ép elmenek a barátaival vagy csak olvas/zenét halgat.

Szókot kapni zsepénsz de ha rossz jegyet kap vagy valami óriási hülyeséget pl.: beírást kap vagy valami ilyesmi akkor aba a hónapba vagy semmit nem kap avagy kevesebet.

2016. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
A zsebpénz felesleges dolog.
2016. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!