Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan nevezik azokat az...

Hogyan nevezik azokat az embereket, akik az érzelmileg sérült személyeket használják ki?

Figyelt kérdés
Azt mutatják, hogy ők milyen jó barátok, de csak akkor megy a másikhoz (zabálni), amikor nincs más. De amikor ő megy bárhová a haverjaival, akkor persze nem szól.
2017. márc. 4. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Azt hittem arra gondolsz amikor valaki szexuálisan használja ki a fogyatékos embereket ill. arra gerjed amikor valakit sajnálni kell és megvigasztalni.


Az amire te gondolsz az egyszerűen csak egy bunkó ember. És mi az oka, hogy az akihez zabálni jár, azt nem invitálja abba a másik társaságba ?

2017. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Parazita
2017. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.: A franc tudja mi az oka, nem látok a fejébe.

Ezzel az egyénnel egy ismerősöm van jóban, és most látom kívülről rendesen, hogy ismerősöm helyzete mennyire alárendelt és megalázó.

Ezzel az egyénnel régen én is jóban voltam (velem is ezt csinálta, mint ismerősömmel). Egyszer ez az egyén leírta, hogy ő milyen rendes velem, én meg azt írtam, nem kérek belőle, és annyit írt "cső". Erre én letiltottam, de azóta is más embereken keresztül üzenget, hogy békülni akar velem, persze hogy hiányzik neki az a forrás, ahonnan sokkal többet kapott, mint adott.

Ennyi a rövid történet 1-es, ha már érdeklődő vagy :)

Gondoltam ez a típusú ember jellemzése részletesen le van írva valahol, és ha igen, elküldeném az ismerősömnek.

2017. márc. 4. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!