Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vitiligós fiatalok? Titeket...

Vitiligós fiatalok? Titeket ez mennyire zavar? Hogy tudtátok elfogadni? Mikor jelentkezett?

Figyelt kérdés

Nemet és kort is.

Köszi:)



2017. márc. 5. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam valamikor 18 éves koromban jelentkezett a mellkasomon, szinte egyik pillanatról a másikra, rá két évre a fejbőrömön is megjelent egy kisebb foltban, ott a hajam is olyan színű. Szerencsére máshol nem alakult ki ez idő alatt. Én már hozzászoktam, persze néha rákérdezik hogy miért ősz/fehér színű a hajam.

24/F


És veled mi a helyzet kérdező?

2017. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vitiligos vagyok 13 éves korom óta kb.

Először a térdemen, aztán a könyökömön, fejbőrömön, bokámon, nemi szervemnél, hátamon, szemem körül, hasamon jött ki. Szerencsére csak kisebb foltokban. Egyedül "ott" van egy tenyérnyi folt, ami nagyon zavar. :( Néha picit növekszik, de nem vészes, igazából elvagyok vele, jobb lenne ja nem lenne, főleg a hülye őszülős viccek miatt, de legalább egyedi vagyok. :)

17L

2017. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Már régen írtad ki , úgyhogy lehet hogy nem érdekes de azért leírom a véleményemet ha nem baj . Vitiligos vagyok kb.1 éve( kicsit) több . Főként a lábamon ! De van máshol is ! Én imádom a pigment hiányos foltjaimat ! Elfogadom önmagam , szerintem nagyon jól néz ki , ettől vagyok különleges és szép ! Engem nem érdekel egy ember rossz véleménye sem ! A kedvencem a rövid nadrág , szinte egyfolytában abban vagyok . Szívesen megmutatom , hiszen ezen nincs mit takargatni ! Nem volt mindig ez a véleményem , amikor először megjelent hatalmas problémát és hisztit csináltam belőle , egyfolytában sírtam miatta , ha egy egyenletesen lebarnult embert láttam utálattal nèztem rá hogy mekkora mázlista , és folyton leggingsben voltam . Sok idő volt mire átgondoltam dolgokat , rájöttem dolgokra stb . Lehet hogy már egy kicsit egoistának tűnök de ezen az oldalon szerintem az őszinte véleményre kíváncsiak szóval én leírtam mindent amit gondoltam . :) 13/L
2018. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ma rengeteg modell vitiligos.

Szerintem gyönyörű es különleges.


[link]


[link]

2021. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!