Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is zavar a férfiakról...

Titeket is zavar a férfiakról kialakult rossz kép?

Figyelt kérdés
A média minden nap berak valami hírt, amiben férfi erőszakoskodik. Engem ez kezd zavarni. A férfiakba az lett nevelve, hogy nyeljenek, ne mutassák ki az érzéseiket, és csak a fizikai erő számít. Ezért van, hogy a sok felgyülemlett fezültséget piába, majd erőszakba vezetik le sokan. Engem kezd zavarni, hogy vagy ez az erőszakos pitt bullos, vagy a szűkfarmeres divatmániás cicafiú az, ami kialakult a férfiakról, a nőknek sincs fogalma arról, valójában mi a férfias és a rossz képet keresik. Szerintetek lehet tenni ez ellen, vagy kuka a dolog?
2017. márc. 2. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

ez hülyeség szerintem...



24F

2017. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 schamuelson ***** válasza:

Nem kéne annyi bulvársajtót olvasni!

Igaz, modern kori népbetegség az általánosítás, de a normális emberek szemében az egyén számít. Persze a mércét, a saját értékrendjét befolyásolhatja a médiából áradó ostobaság, de én azokkal nem foglalkozok, akik bedőlnek ennek.

2017. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy lehet enni ellene. Ne legyenek erőszakoskodó, agy más bűnöket elkövető férfiak. Illetve bűnözők sajnos mindig lesznek, de tényleg sok férfi erőszakoskodik, és arra kenik, hogy frusztrálta, ideesek, ami nem mentség. Tök mindegy, hogy milyen kultúrában élsz, hogy mire neveltek, akkor is normálisan kell viselkedni, emberien, a nőknek is. A nők is frusztráltak, nekik is az a példa, ha nem "hisztiznek", mégsem az az általános hogy emiatt erőszakoskodnak. Sőt, ha valaki velük erőszakoskodik, még sok esetben az áldozatot hibáztatják, mert biztosan kiprovokálta, hiszen a férfiak ilyenek, elborul az agyuk, ha provokálják őket, és ez természetes.

Ha nem tetszik a férfiakról kialakult kép, te ne legyél olyan, ennyi.

2017. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Egyszer nem olvastam itt olyan kérdést, hogy miért ilyen erőszakosak a férfiak, ellenben a nőket általánosító kérdések nagyon gyakoriak...

Vagy, ha megerőszakolnak valakit, rögötn jön a biztos a nő volt a hibás cucc.


"a nőknek sincs fogalma arról, valójában mi a férfias"

Tessék, mert te nem általánosítasz. És hány nőt kérdeztél meg erről? A rosszfiút akaró butább csajokat meg messzire kell kerülni, az nem a te a közeged.

2017. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!