Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja ezt a kapcsolatot vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

A mostani párommal 3 hónapja vagyunk együtt.Sajnos távkapcsolatba vagyunk mivel 160km van köztünk viszont mindennap beszélünk telefonon és általában hétvégenként találkozunk. Igaz általában én megyek hozzá... Úgy érzem hogy őt nem is igazán érdekli ez a kapcsolat. Viszont mikor vele vagyok akkor mikor átölel vagy megcsókol akkor azt érzem hogy nem akar elengedni. Nem tudom hogy mit akar. Nem az a típus aki az érzelmeiről beszél. Ha megkérdezem tőle hogy mi legyen velünk akkor azt mondja hogy nem tudom vagy hogy ha elmondná akkor túl biztos lennék a dolgomba. Egyszerűen nem tudom hogy mit akar. Komolyan gondolja vagy csak az a lényeg neki hogy megkapjon. Én már megszerettem. Mit gondoltok?


Kicsit zavaros tudom de nem tudom jobban leírni :D


2011. máj. 28. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen távkapcsolatok, ritkán tartósak. Sok kivétel van, de általában az egyik félnél, esetleg mindkettőnél ellangyosodnak az érzelmek. Ezt nehéz befolyásolni. Azért remélem nálatok, csak te érzed, hogy nem szeret eléggé a párod.
2011. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sajnos nagyon hasonló helyzetben vagyok, immár 5 hónapja. Ugyanígy távkapcsolat, hétvégi találkozások, passzív(nak tűnő) hozzáállás részéről. Akárhányszor próbáltam nagyon finoman megérdeklődni, hogy mégis hányadán állunk, hogy számítok-e egyáltalán neki, mindig veszekedés lett belőle, és csak még zárkózottabbá vált. Azt tudom neked tanácsolni, hogyha tényleg szereted, fogadd el ilyennek, ne próbálj belőle semmiféle ígéretet, vagy nagy szót kicsikarni, ezzel csak eltaszítod magadtól. Idővel úgyis nyitottabbá válik, és jobban kifejezi majd az érzéseit. Értékelni kell az apró mozzanatokat is, egy kézfogást, egy csókot, egy pillantást, mert ha jobban megfigyeled, az érzelmek kimondásában gyengélkedő srácok az ilyen pillanatokkal próbálják közölni azt, amit nehezükre esik kimondani. Egyébként nekem is ez a legnagyobb bajom, hogy úgy látom, még élvezi is, ha bizonytalanságban tarthat..Szóval nem könnyű helyzet, de mérlegelned kell, hogy képes vagy-e ezt elfogadni, még akkor is, ha esetleg nem fog javulni a helyzet. Ha jobban összecsiszolódtok, és megtanulsz ráhangolódni, és nem csak a szavak erejében bízol, akkor sikerülhet szenvedésmentessé tenni a kapcsolatot, és nem lesz ilyen nagy hiányérzeted. 20/L
2011. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16km-ert képes vagy utazni?És ő miért nem utazik?Ó mert túl kényelmes a drága...Hát én ilyenbe nem mennék bele :D minimum félúton vagy valami.Hétköznap pedig egy csaj mellől is tud telefonálgatni neked...á bocs de én bizalmatlan vagyok...
2011. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
160km.javítva.
2011. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:16


Nem is akarom ezzel noszogatni. Viszont tudni akarom hogy komolyan gondolja-e vagy sem. Nem akarom magam hitegetni nem szeretem a bizonytalanságot. Komoly kapcsolatot szeretnék. Nem tudom mit csináljak...

2011. máj. 28. 19:50
 6/8 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:31


Ő is szokott jönni. Abszolút megbízom benne hiszem ha nem tenném akkor nem is működne a kapcsolat.

2011. máj. 28. 19:52
 7/8 anonim válasza:

Azt, mondod, amikor megkérdezed tőle, mi a helyzet kettőtökkel kapcsolatban, ő hárít, és bizonytalanságban tart. Szerintem azt kéne finoman megtudakolnod, hogy 1.:Ez most csak egy ideiglenes állapot, hogy nem tud erre választ adni, mert még nem elég biztos magában, és szeretné megvárni, míg letisztázódnak benne a dolgok. 2.:Azért tereli a témát, mert csak egy laza kapcsolatot szeretne, de tisztában van vele, hogy nem maradnátok együtt, ha ezt tudomásodra hozná, ezért próbál mindig kibújni a válaszadás alól. 3: Valójában szeret téged, és nagyon fontos vagy neki, csak annyira gyűlöl ilyen dolgokról beszélni, hogy amíg csak lehet, elkerüli..Ami önzés, mert nem veszi figyelembe, hogy téged ez mennyire foglalkoztat. Érezteted ezt vele eléggé?

Az is benne lehet, hogy esetleg nagyon fél az elkötelezettségtől, és nem tudja, hogy te most mit értesz pontosan komoly kapcsolat alatt..és ha egyszer kimondja, hogy igen, veled tervezem a (közel)jövőmet, azt már nem fogja tudni visszavonni. Vagy egyszerűen csak rossz tapasztalatai vannak szerelmi téren, és úgy van vele, hogy a lányok jönnek-mennek, és te sem vagy kivétel. Sajnos tudom, hogy az ilyen típusú srácoknál veszélyes felhozni ezeket a témákat, meg nehéz úgy terelni a beszélgetést, h ne legyen veszekedés a végén, és ne érezze tolakodásnak. Szóval arra törekedj, h korrekten add elő magad, és ne érezze, h lerohanod..Nem tudom, mennyire tartod jó ötletnek, de mivel távkapcsban vagytok, esetleg kifejthetnéd neki levélben ezt a dolgot, így legalább lenne ideje átgondolni, és megfontoltabb választ adna, mintha úgy zajlana le a beszélgetés, h (mivel szereted) kitörnek belőled az érzések, és esetleg nem a megfelelő szavakkal és hangvételben mondod el mindezt. Én próbáltam ezt a levelezősdit, de nálam nem igazán vált be, még így is majdnem szakítás lett a vége:D de egyébként sztem alapvetően jó módszer, és jól megalapozhat egy őszinte beszélgetést.


17:16-os voltam.

2011. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szimplán vonzalom van, semmi extra.
2011. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!