Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, kapcsolatot akar, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit reggelente a buszmegállóba szoktam látni. Ő kocsival jár dolgozni, és már jó ideje mindig megbámul, olyan szépen mosolyog és még köszönni is szokott nekem mikor elmegy előttem az autóval. Néhány hete már korábban jön, és a buszmegálló mögé megy a kocsival, onnan néz, ha odanézek mosolyog. 1-2 perccel a buszom előtt indul csak el.

Nekem nagyon tetszik, de már kezd idegesítő lenni, hogy nem lép valamit, odajöhetne... Vagy nem is akar igazából semmit??


2011. jún. 15. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy elvinne-e?
2011. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én tuti, hogy nem merek odamenni hozzá :S de minden gondolatom ő...
2011. jún. 15. 17:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobd be a szélvédőjét egy téglával,tuti oda fog jönni.Misem egyszerűbb..
2011. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

17:33

De egy hülye vagy.

2011. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem elég fura!

bár a férfinak kéne lépni de a mai világban a nő kezdeményez.ami elég fura még hogy mindig néz:D szoval ez zsír meg minden de igy nem lesz belőletek semmi.Én azt ajánlanám amit az előzőek hoy vagy odakopogsz neki és megkéred hogy vigyen már el mert """lekésted a buszt""" cimszóval,bár ez olyan ribis vagy mis:D na szoval valahogy mutasd neki hogy érdekel téged hívd magadhoz oda ,hogy álljon a buszmegállü elejébe és ott firtassátok a dolgokat. na üdv

21 F

2011. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

szerintem is igaza van az előzőeknek, h sajna neked kell lépned! Sztem érj oda picit késve, és kérdezd meg h elment-e a buszod, mert elaludtál, v mond h lekésted az előzőt, és sietned kéne, nem vinne e be....

sajna ma már a nőknke kell lépnie:(

20/L :)

2011. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát igen, van egy olyan érzésem, hogy talán nekem kell lépni... de mi van akkor, ha barátnője van és ezért nem jön oda? :S ezért nem is merek neki én egyértelmű jeleket küldeni, nem akarok koppanni :S
2011. jún. 19. 20:28
 8/9 anonim ***** válasza:

A nézésed mondja ezt:

"Ha nem szólítasz meg, szánalmas kis lúzer vagy."

2011. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na nekem is egy ilyen ismerős csajom aki ugyan igy van hogy nem kezdeményez a csávó de a csaj meg mondta hogy ő meg főleg szoval ott vannak ahol a part szakad...
2011. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!