Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ki lehet kapcsolni...

Szerintetek ki lehet kapcsolni a fájdalom érzetet?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl.:fejberúgnak labdával, vagy elesel vagy valami, akkor sokan elkezdenek sírni, arra lennék kíváncsi hogy ki lehet e kapcsolni, hogy ne érezzünk fájdalmat? Tudom elég hülyén fogalmaztam bocsi.

2017. márc. 5. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ki, gyakorlatilag nem.
2017. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom valamilyen kémiai anyaggal ki lehetne, csak igy natúrba nem hiszem.
2017. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, több módja is létezik. Az alap, hogy drog hatása alatt vagy, és ezért nem érzel fájdalmat, de van olyan betegség is, hogy valaki úgy születik, hogy nem érez fájdalmat. Egyáltalán. Persze ez elég veszélyes egy rendellenesség, ha jobban belegondolunk...


Egyébként hozzá lehet valamilyen szinten edződni a fájdalomhoz, de teljesen nem tudod kikapcsolni.

2017. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hozzáedződsz ahogy fentebb írták. Idővel megszokja az ember.

De emellett a fájdalomcsillapítók erre vannak kitalálva. Természetesen nem szüntetik meg teljesen, vagy ha túladagolod akkor az már erőteljesen káros. De valamennyire hasonlít.

Emellett sokszor kisgyerekeknél el szokták vonni a figyelmét a fájdalomról és akkor jobban tűri.

2017. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kézikapus vagyok és énis a hozzászokós elméletet támogatom. Elősször minden dobás fáj, de lassacskán már nem.
2018. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!