Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek huszonévesen már végleg elege lett ebből az igazságtalan életből és már csak a hátralévő éveit várja, hogy leteljenek?

Figyelt kérdés
Utálom, hogy szerencsétlennek születtem, ronda külsővel, csóró családba és sz*r genetikával. Emiatt se barátnőm, se haverjaim, se munkahelyem csak a végtelen vegetálás a mindennapokban. De ami a legrosszabb, hogy csak az idegrendszerem megy tönkre, de a testem nem akar pusztulni. Semmi egészségügyi problémám nincs és a szerencsétlenségemből kiindulva azon se lepődnék meg, ha vagy 80 éves koromig szenvednék ebben a földi pokolban éppen annyira nélkülözve, hogy ne halljak meg hogy csak azért is szenvedjek jó sok ideig. Nem értem mi értelme így élni, ha mások hemperegnek az endorfinban és teli tüdővel szívják a levegőből az ösztrogént, miközben alig bírják levakarni magukról a csajokat és semmi gondjuk az életben, mert jó génekkel születtek. Nekem meg a puszta túlélés is hatalmas nagy kihívás.

2017. márc. 6. 19:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy nem jössz be a csajoknak, és emiatt tele vagy világfájdalommal, azt megértem. Én is hasonló helyzetben voltam sokáig (mára kijöttem belőle, de az emiatt elszenvedett lelki sebek sosem fognak begyógyulni).


De az, hogy nem dolgozol, az a te hibád. Rengeteg olyan munka van, ahol rohadtul nem számít a külső. Úgyhogy vagy végezz el egy képzést, vagy menj dolgozni, mert az otthonlét és a semmittevés ki fog csinálni. Majd amikor lenyomsz havonta 160 órát, akkor már jobban fogod értékelni az otthon töltött szabadidőt.

2017. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"én 33szoros véradó vagyok"


Én is gondolkoztam már a véradáson, de sajnos a testsúlyom miatt nem engednék. Még az ilyen kis apróságokban is kiütközik a szerencsétlenségem. :-/

2017. márc. 7. 13:17
 13/13 anonim ***** válasza:
54%
Valószínűleg, azért is vagy elhasalva a napjaidban, mert nincs életkedv-hangulat benned.Mindig ugyanazokat a köröket futod-ugyanazt csinálod-gondolod....nézd a VV műsor 10 percét 1 héten át éjjel-nappal, főbe lövöd magad és mindenki más is.Tehát csinálj olyat, amit eddig nem, találkozz olyanokkal-beszélgessél, akikkel eddig nem tetted valamiért...( normális értelemben mindet )Ugorj be egy kutyás menhelyre, ahol elviheted a dögöket sétálni-futtatni.Próbáltál már valami spéci kaját főzni? El lehet merülni az ízek világába is akár.Lőtéren kipróbálhatsz egy halom éles fegyvert-felügyelettel persze-ez lóvés ugyan, de dolizol és kész...fantasztikus érzés bár a magnumot no no!Bringáztál éjszaka a városban?Rengeteg kiállítás lesz, ahol sok mindent láthatsz, sokakkal beszélhetsz és ebből mindig lesz valami, egy jó kis nap is akár vagy több....ha a hátsódon ücsörögsz, akkor csak növekszik, mint a hülyeségek a fejben...fel kell állni és kilépni előre...így van vagy így van!
2017. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!