Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire van rendben ha...

Mennyire van rendben ha húszhoz közeledve elkezdem szeretni a meséket? Tinikoromban nem néztem egyet sem mert felnőtt akartam lenni, és utáltam is őket, de most megnéztem 1et és akarok még nézni.18f

Figyelt kérdés
Arthur és a villangókat néztem meg. nekem ez kimaradt, mivel nem néztem meséket 12 éves koromtól, csak híreket, és doksi filmeket és a szüleim büszkék is voltak rám. De most csak a kíváncsiságból megnéztem és annyira jólesett ez a mesenézés, hogy még akarok. ettől még ugyan úgy lehetek felnőtt?
2017. márc. 7. 16:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem, miért érezném annak?
2017. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A 62 èves apám meg a 34 èves fèrjem is nèz mesèt rendszeresen..
2017. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Jóég, én 29 éves férfi vagyok, és a mai napig mosolyogva nézem meg szívesen a Mézga Családot, a Mikrobit, a Pityke Őrmestert, a Pom-Pom meséit, A Nagy Ho-Ho-Horgászt vagy a Magyar Népmeséket. Valahogy egyáltalán nem tartom magam gyerekesnek. :)
2017. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mùltkor a Pöttöm Panna ment az M2 mesecsatornán, nekünk meg indulni kellett már vendègsègbe, a fèrjem ott morgolòdott, hogy nem nèzheti vègig :D

Pedig hidd el elèg felnőtt ettől függetlenül :D

Előző voltam

2017. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis 12es voltam megint :)
2017. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Megnyugszol, ha elmesélem, hogy az 57 éves férjem és a 27 éves fiam imádják a rajzfilmeket és a meséket?

Sőt a közel 80 éves apám szerint, már mást nem is érdemes nézni a tévében! :)

2017. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Amikor kicsik voltunk a húgommal, apánk - diplomás, intelligens ember - velünk együtt nézte a Mézgát, a Frakkot meg a Tom és Jerryt, és neki jobban tetszett, mint nekünk :'D


15l

2017. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Az érett, felnőtt gondolkodás nem abban nyilvánul meg, hogy mindig minden helyzetben karótnyelten komoly vagy.
2017. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb mesét úgy készítik el, hogy azok a felnőttek számára is élvezetesek legyenek. A gyerekek az esetek 90%-ban nem látnak a történet mögé, csak a hercegnők/beszélő autók/stb. nyűgözik le őket. Maga a sztori az idősebbeknek van kitalálva. Szóval semmi gond azzal, ha huszonévesen is mesenézésre adod a fejed :)
2017. márc. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Amikor a kis játékautóban mentek vagy pl a 3. részben a pályán az engem is lenyűgözött, mert annyira coool ^^


pl tök jó lenne tényleg Villangónak lenni mert tök kalandos.

2017. márc. 9. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!