Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lettem ettől szomorú?

Miért lettem ettől szomorú?

Figyelt kérdés

Néhány emberről, akikről azt hittem, hogy a barátaim, kiderült ma, hogy nem azok. Szépen végiggondoltam a dolgokat, arra jutottam, hogy tulajdonképp nincs egy barátom se, de ezekről az emberekről legalább kiderült, hogy valójában rosszat akarnak nekem, egyébként meg előttük is jól elvoltam magamban, és ma is jól elvoltam magamban, és holnap is jól elleszek magamban. Eléggé zárkózott természet vagyok, szóval jó, hogy nem kell velük elmenni kocsmázni, meg ilyenek. A valahova tartozásra, beilleszkedésre nem nagyon van bennem igény. Szóval, ha józan ésszel végiggondolom, akkor nekem van ebből hasznom, mert legalább kiderült, milyen az igazi énjük, és nem mérgezik majd az életem. De közben mégis olyan szomorú vagyok, mintha elvesztettem volna egy darabot magamból, meg dühös is vagyok rájuk, és magamra is, hogy nem jöttem rá, nagyon rossz. 22 éves vagyok, és soha nem éreztem még így. Se szakításkor, se nagyszülőm halálakor, se akkor, amikor más barátoknak intettem búcsút.

Konkrétan ennek az érzésnek a pszichológiai magyarázata érdekelne :)


2017. márc. 8. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert emberi lény vagy. Nem baj, ha nem minden racionális.
2017. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A csalódástól vagy szomorú.

A szakítás, haláleset, más barátoktól való búcsúzás nem érintett meg ennyire. Ez a mostani, ami rosszakarattal párosult átverés, sokkal jobban megvisel, mert nem tudtad befolyásolni eddig.

Ne legyél szomorú,ilyen "barátokra" nincs szükséged!

2017. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!