Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet lesz*rni azokat...

Hogyan lehet lesz*rni azokat az embereket akik folyton belénk kötnek?

Figyelt kérdés
Alapbol nincs sok onbizalamam, pont ezért amikor hallom, hogy valaki a hátam mögött leszol engem nagyon rosszul tud esni, h lehet ezekkel nem foglalkozni?

2017. jan. 10. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokáig nyomatják, egy idő után eleged lesz, és vagy elpi... izé, akarom mondani adsz a testüknek, vagy abszolút nem fog érdekelni, és akkor ők is megunják. Egyébként hány éves vagy, és fiú vagy lány?
2017. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17 és lány
2017. jan. 10. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Amúgy ha szeretnéd, részletezhetnéd a problémát, úgy könnyebb rá megoldást is találni. Ha úgy egyszerűbb, jöhet privátban is.

#1

2017. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, hogy hogyan lehet. bocs, hogy nem volt hasznos a válaszom.
2017. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akik beléd kötnek, azoknak nem veled van bajuk. Saját magukkal nincsennek kibékülve. De könnyebb ezt palástolni azzal, hogy másokat bántanak, addig sem magukkal foglalkoznak, illetve a többiek sem velük, hanem téged bántanak. Ne azt nézd, hogy mit mondanak, hanem azt, hogy ki mondja. Nem ismerlek, nem tudom ki vagy, hogy néázel ki, nem is érdekes, de az biztos, hogy tele vagy jó és rossz tulajdonságokkal. Ugyanúgy, mint mindenki más, többek közt azok is, akikről írtál. De ez téged ne befolyásoljon, Te egy értékes ember vagy, még ha nem is érted miről van szó. Gondold át, melyek a jó tulajdonságaid, melyek a rosszak, és azokon igyekezz változtatni jó irányba. Innentől kezdve magasan felettük vagy. És nem az számít, hogy csinosabbak, szebbek, okosabbak, divatosabbak....
2017. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!