Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék a vásárlási...

Hogyan tudnék a vásárlási mániámrólleszokni? Tipp?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok.

Sporolni szeretnék de nem tudok.

Mániákusan elköltöm a fizetésem, és hónap végén nem tudok felmutatni semmit, hogy mit vettem. Szóval nincs látszatja. Minden honap vegen kb 0 forintal zárok.

A fizetésem bankártyára utaljak.

Mi lenne a megoldás? Szedjem le a nagy részét mindig ha megkapom a fizum és rakjam el valahova? ... :(


2017. márc. 9. 09:53
 1/3 Alain Delon ***** válasza:
Annál, hogy leszeded a pénzed nagy részét, jobb, ha nyitsz egy lekötött betétet, ahová berakod ezt a pénzt. Az legalább még kamatozni is fog neked. Onnan a meghatározott idő után tudod úgy kivenni a pénzt, hogy megkapod a teljes kamatot, ha hamarabb veszed ki, akkor látra (hasra ütésre) kapsz rá kamatot.
2017. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es a hirtelen szuksegem lenne egy nagyobb osszegre akkor nem tudnak kivenni? Csak bizonyos ido mulva?
2017. márc. 9. 12:22
 3/3 Alain Delon ***** válasza:
Lehet, csak akkor, mint írtam, ugrik a kamat. De ha bemész a bankodba, felvázolod nekik, hogy mi van, biztos tudnak valami számodra alkalmasabb "megtakarítási" formát. A lekötött betét csak egy ötlet. Annak amúgy is szokott lenni egy alsó összeghatára, ami alatt nem lehet megkötni.
2017. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!