Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mitől függ az OTP kártyás...

Mitől függ az OTP kártyás vásárlási kedvezményprogam mértéke?

Figyelt kérdés
Pl. valakinek Tesco-s vásárlásnál 10 ezres vásárlás után 500-at ad vissza, másnak meg 1000-et. Mitől függ ez, hogy kinek mennyi a visszatérítés?

2017. febr. 21. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezerről nem hallottam. De lehet, hogy van olyan számlacsomag, ahol több jár, vagy hitelkártyánál..stb. Nekem mindig 500 volt!
2017. febr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vannak eltérések a kedvezményben, még nagyobbak is. Próbáltam keresni, hogy írják-e valahol, hogy mitől függ, de egyelőre nem találtam erről leírást.
2017. febr. 22. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen kedvezményem az OTP bankos OTP bankkártyára. A kedvezmény mértéke, a Tesco és az OTP bank közötti szerződéstől függ. Általában havonta vagy 2 havonta változik.
2017. febr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kérdés arra irányult, hogy ugyanabban a hónapban más kedvezményeket kapnak az emberek, és hogy ez mitől függ. Szóval nem az van, hogy globálisan változik, hanem emberenként különbözik a kedvezmény.
2017. febr. 28. 10:25
 5/6 anonim válasza:
Mi a családban azt vettük észre aki többet fizet bankkartyaval,paypass-szal annak nagyobb a kedvezmény mértéke. Például volt a tescos nekem 1000 forint 5000 forintonkent, míg tesómnak csak 250 forint , mert ő mindig levette a pénzét amikor megjött.
2017. ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

igen, ezt én is hallottam, hogy eltérő. csodálkoztam is. (mondjuk ezt kár, hogy nem hirdetik, mert akkor lehet még többet használnám.)

nekem most már ráadásul már csak 12000 után 500, pedig elég sokat használom a kártyát, és ilyen multipontos prémium kártyám van.

2017. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!