Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak miért érnek többet...

A férfiak miért érnek többet a nőknél?

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
He? :D
2017. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
okosabbak, erosebbek, logikus gondolkodas, kemenyebb kiallas, ugyintezo kepesseg. hirtelen ennyi jutott eszembe :D
2017. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mármint akik azt mondják, hogy többet érnek a férfiak a nőknél, milyen érveik vannak?
2017. márc. 9. 16:37
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Nemcsoda hogy a vezetők 95%-a férfi, a nők érzelmi alapon döntenek, egy kisbabát feltudnak nevelni de egy egy 10 fős csoportot már nem képesek irányítani.
2017. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ignis Subdialis ***** válasza:
61%
Ne keverjük az okokat az okozatokkal, a férfiak általában azon kultúrákban dominálnak a vezetésben, ahol a hímsovinizmus még ma is aktívan működik. Ahogy az itt az első válaszokból is látszik...
2017. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Ezt ki mondta neked?

Vagy csak provokálni vagy itt?

2017. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pl. Kínában a fiú gyerek többet ér. Nekem sem tetszett ez sokáig, de megértettem milyen okból gondolják így. Tényleg jogos náluk.
2017. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként én is fiú gyereket akartam, nem tagadom, de azért egy lányt sem utáltam volna. Én kisfiút tartom aranyosabbnak, illetve Európában úgyis több a nő, mint férfi.
2017. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Férfik agytérfogata nagyobb, több kimagasló tehetség van köztük, feltalálók, tudósok, művészek, meg erősebbek. Nők magolásban jobbakk, monotonitást jobban tűrik, ezért van több nő a felsőoktatásban, és szülnek. Tehát nagyjából egyenértékűség van.
2017. márc. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ignis Subdialis ***** válasza:
Kedves 9 megint keveri a szezont... azokban a kultúrákban van több ELISMERT "kimagasló" tehetség férfiakból, amik hímsovinizmusukból adódóan sokáig fizikai erő alapon nem engedték a nőket tanulni/érvényesülni, gúny tárgyává tették a tehetséges lányokat és a mai napig dedikáltan férfiaknak tartanak fent szakmákat, nemi alapon szelektálnak akár már egy egyértelmű matematikadolgozat elbírálásánál az egyetemen.
2017. márc. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!